2703
2553

خانونا کیا قرص لیورگل استفاده کردن برای کبد چرب می خوام بدونم چه شکلیه و چه رنگیه آیا حروف خارجی روش حک شده می خوام بدونم راست میگه واقعا قرص لیورگل مصرف میکنه همسرم

عزیزم نمیدونم ک برا کبد چرب هست یا ن ولی داداش من با شیمی درمانی انزیم های کبدش ک میرفت بالا خیلی بهش لیورگول و اورسویل میداد فک کنم زرد رنگ بود بعد تعدادش تو ورقش مثا ی قرصای سرماخوردگی اینا نیس ک به ترتیبه یجور خاصیه مثلا یکی وسط هرطرف 3تا بود فک کنم البته کلی مطمئنم ک زرد بود 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم نمیدونم ک برا کبد چرب هست یا ن ولی داداش من با شیمی درمانی انزیم های کبدش ک میرفت بالا خیلی به ...

نه این رنگش یخورده به قهوه ای میخوره و میگه از عطاری گرفته گیاهیه 

2714

ارهه ما هج ایجور داشتیم ولی یادم نیس دقیق بخدا اما فک کنم اونی ک ایجور بود اورسوبیل بود هم ک برا کبده 

ولی یه چیز دیگه میگما عطاری قرص ایجوری مگه میفروشع؟؟؟ ندیدم تاحالا اخه فوقش قرصای چاقی و لاغری اینجوری میاورد بقیه موارد ندیدم تا حالا و حتممما تحت نظر پزشک باید مصرف کنه ایجور چیزارو کبد خیلی حساسه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لیور گل زرد  رنگه هیچ خطی وسطش نداره هیچ چی هم روش حک نشده ایرانیه شبه دارو هست بیشتر تو درمان تاثیر قطعی و ثابت شده ای نداره من دو دوره مصرف کردم البته کبد من چرب نبود ولی خوب یه جور پاکسازی ب حساب میاد

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2706