2733
2734
هیچی عزیزم من علایمی نداشتم هفته های اول اصلا حالت تهوع و.. نداشتم هفته 8 رفتم سونو گفتن قلب تشکیل نشده و رشد نداشته جنینت بازم 1 ماه وا می ستادم همین می شد کورتاژ می کردم
علتش هم دقیق مشخص نشد ولی یکی از دکترا می گفت بخاطر پلی کیتیک بودن تخمدانته
دوباره بعد 8 ماه باردار شدم دوباه همین برنامه شد و کورتاژ کردم
الان بعد دومین کورتاژم 2 سال می گذره ولی دیگه حامله نمی شم واستادم بعد عید ببینم خدا چی یم خواد

ان شاالله مال شما اینطوری نباشه

در ضمن دو سری قبل من طبیعی حامله شدم با یه بار جلوگیری نکردن
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
منم اوایل اصلا تهوع و ویار نداشتم. رفته بودم برای معاینه سه ماهگی که دیدن تو 9 هفتگی قلبش نمیزنه و رشدش متوقف شده. سه هفته بود جنینی تو شکمم مرده بود ولی من اصلا خونریزی و درد نداشتم. ایشاله برای هیچکس این اتفاقات بد نیفته.
رویا جون شما حامله اید؟ اگه آره اصلا استرس نباید داشته بشین من اون هفته ای که مرده بود استرس و فشار عصبی داشتم
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لک بینی و درد نداشتم نداشتم دکتر هم قرص گذاشت تو واژنم ولی سقط نشد که نشد دوتاشم مجبور به کورتاژ شدم
خدا نصیب نکنه
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
2728
منم با دو تا قرص زیر زبونی طبیعی تو خونه سقط کردم. تقریبا یه ماه و نیم پیش بود. ولی الان کلا سیستمم بهم ریخته
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
مینا من بیمارستان رفتم یه شبم موندم از همون قرص زیر زبونم گذاشتم که سقط بشه نشد فرداش تو رحمم هم گذاشتم انگار با چسب چسبیده شد خدا نصیب نکنه از زایمان طبیعی بدتر بود کل بیمارستان رو سرم بود دیگه دکتره دلش سوخت کورتاژ کرد

سری دومم هم همینطور بود
آره غزل جون خدا به سر هیچ کسی نیاره. منم تو خونه از بس بالا پایین پریدم پله بالا پایین کردم و زعفرون هم دم کردم خوردم تا بالاخره دفع شد. خیلی سخته.
2738
سلام. منم یه سقط داشتم به خاطر اینکه جنینم فقط 7 هفته رشد کرد و بعد رشدش متوقف شد و قلب دیگه تشکیل نشد. تا هفته 12 دکترم صبر کرد و بدون خونریزی بود تا هفته هفت تهوع داشتم یکدفعه قطع شد و برام قرص زیر زبونی و تو واژن گذاشتن تا 8 ساعت درد کشیدم مثل زایمان طبیعی کامل دفع شد و نیازی به کورتاژنبود. خداروشکر بعد 3 ماه صبر اقدام کردم و باردار شدم و الان پسرم 86 روزشه.
اصلا نگران نباشید من پیش 8 تا دکتر خوب رفتم همشون گفتن تو 15 درصد هر بارداری این اتفاق ممکنه بیوفته به پدر و مادر ربطی نداره. عوامل محیطی موثره. بعدشم مشکلی نیست برای بارداری اگه 3 بار پیش بیاد ممکنه مشکل باشه که بررسی میشه و احتمالا قابل درمانه.
آرتین عشق من و بابایی
من الان هفته 9 هستم. از اولش اصلا تهوع نداشتم هفته 7 که رفتم سونو قلبش را دیدن. سونوی بعدیم برای سلامت جنین هست. ولی یه حسی همینطور افتاده به جونم که نکنه رشدش متوقف شده باشه؟ قلبش ایستاده باشه؟ از روز اولی که آزم مثبت شد همین حس را داشتم..آخه اصلا تهوع ندارم.
نه مژکان من که بالا گفتم دوبار حامله شدم و هر دوبار این بلا سرم اومد الان دیگه حامله نمی شم
مینا و غزال جون و رویا جون ایشالا باردار میشید بزودی و نی نی سالم میارین. استرس نداشته باشین. البته منم تا هفته 13 همش میرفتم سونو که خیالم راحت باشه با اینکه قلب کوچولوش میزد میترسیدم وایسه. ولی به این فکر کنید که خدا میخواسته یه فرصت دیگه بده با شوشو تنها باشین و لذت ببرین تا بعد نی نی رو بده. منکه اینطوری فکر کردم . بعد از سقطاحتمال بارداری سالمتر بیشتر هست
آرتین عشق من و بابایی
مژگان جان خدا آرتین تو برات نگه داره. برای ما هم دعا کن خدا برامون نینی های سالم و صالح بده.
من چون بعد از تشکیل شدن قلب سقط کردم یه کم استرس میگیرم که نکنه دوباره این اتفاق بفته. آخه مال شما قبل از تشکیل قلب بوده که میتونه ناشی از ضعیف بودن تخمک یا اسپرم باشه ولی مال من بعد از تشکیل قلب یه کم سقطش حساس تر میکنه آدمو. خدا کنه دیگه اتفاق نیفته
2706