2737
2734
عنوان

حماقت های دخترونه

419 بازدید | 26 پست

دخترا چتون شده؟؟؟

چتون شده؟؟؟؟

یه تاپیک توی پربازدیدا هست که مثلشو هرروز تو سایت میبینیم

چرا انقد خودتونو حقققیر میکنید؟؟چرا فک میکنید پسری که انقد بهتون توهین میکنه غیرتیه و دوستتون داره؟؟ 

بابا یکم عزت نفس داشته باشید،پدر مادرتون خودشونو نکشتن برسید به اینجا که یه بی پدر و مادر از راه برسه هرچی به دهنش میاد بارتون کنه

نمووووونید تو رابطه ای که بهتون بی احترامی میشه به هرررررر دلیلی

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آی گفتی. دقیقا من دلم میخواد استارترش رو خفه کنم

باورت نمیشه چقدددر عصبی شدم از خوندن تاپیک و اسکرین شاتا

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2738
اینجا کلا انگار خانوما از تحقیر و توهین خوششون میاد

نرمال نیستن واقعا،بیشتر از پسرای فحاش،از دخترایی حالم بد میشه که میمونن فحش میخورن،اونم از کی؟؟ از دوست پسرشون

منم همینطور. استارترشم تهدید کردم اگه با پسره حرف بزنی خودم خفه ت میکنم. کاش واقعا میتونستم

بیخیال

ب قول خانوادم حاضریم بمیری میدونیم آرامش داری و جات امن هست تا اینک خودتو برا پسرا الان کوچیک کنی و حقیر و بی احترامی ببینی😑💣

اینجا تو دوستی از دوست پسرشون کتک میخورن بازم منت یارو رو میکشن مبادا ولشون کنه بعد هم طرف میگفت کشی ...

دلم از این میسوزه فک میکنن از دوست داشتنه

2706