2726
عنوان

میخام از ایران برم.کیا مقیم ترکیه هستن لطفا راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 7787 بازدید | 47 پست
منم مهر امسال دارم مهاجرت میکنم ولی بنظرم مهاجرت بیشتر سمت کشورای اروپایی یا امریکایی بصرفس چون ارزش ...

بله حتما همینطوره. ولی برای کسی که موقعیت خوب داشته باشه یا یه حرفه ای بلد باشه. ما فعلا قصد اقامت نداریم فقط میریم چن ماه زندگی کنیم که ببینیم شرایطش چطوره اگه خوب بود برای اقامت اقدام میکنیم

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوري ماهم خيلي دوس داريم بريم كسي نيس راهنماييمون كنه

ببین من خودم بین همه ی کشورا اتریش رو انتخاب کردم

چون هم واحد پولشون یورو هستش خب طبیعتا از دلار بالاتره و هم اب و هوا و وضعیت اقلیمیش و اینکه دانشگاهاش برا ایران معتبر تر از جاهای دیگس البته من برای تحصیل میرم

البته پینت منفیشیم اینه که زبونش المانیه که یه زبون خیلی سخته و تا ادم یاد بگیره و جا بیفته اذیت میشه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
ببین من خودم بین همه ی کشورا اتریش رو انتخاب کردم چون هم واحد پولشون یورو هستش خب طبیعتا از دلار با ...

اها اوكي عزيزم چطور اقدام كردين و درخواست دادين؟زبان بلدين؟

2728
از آلمان متنفرم 😕

چرا آلمان خیلی خوبه من و همسرن  بورسیه شدیم و برای ادامه تحصیل دارم حقوق هم میگیریم خونه دانشجویی هم بهمون میدن

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
خونه كه تو استانبول تو منطقه داغون رو به پايين زير ١٥٠٠ لير نيست اجاره ش هزينه خوردو خوراكتونم واسه ...

از روی تجربه میگید؟؟ یعنی اونجا زندگی میکنید؟

البته قراره یه کاری هم من پیدا کنم.

خونه كه تو استانبول تو منطقه داغون رو به پايين زير ١٥٠٠ لير نيست اجاره ش هزينه خوردو خوراكتونم واسه ...

حرف دوستمون رو تایید میکنم .اونجا برای ایرانی ها دوبرابر یا سه برابر کرایه خودنشون رومیگیرن .حتی اگه ۴۰۰۰ لیر هم میگرفتید پولی برای پس انذازتون اصلا باقی نمیموند.از الان خودتون رو برای بی پولی ها اماده کنید و حتما خودت‌ون هم باید سرکار برید تا از پس مخارج بربیاید .زبانشون رو حتما یادبگیر 

ببین من خودم بین همه ی کشورا اتریش رو انتخاب کردم چون هم واحد پولشون یورو هستش خب طبیعتا از دلار با ...

هر زبانی رو تا واردش نشی و شروع به یادگیری نکنی فک میکنی سخته من هم فک میکردم آلمانی سخته اما الان که دارم یاد میگیرم فهمیدم زیادم سخت نیس 

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
حرف دوستمون رو تایید میکنم .اونجا برای ایرانی ها دوبرابر یا سه برابر کرایه خودنشون رومیگیرن .حتی اگه ...

زبان تا حدودی بلدم. دوست همسرم قبلا ۴ سال اونجا زندگی کرده اومد ایران ازدواج کرد دوباره داره میره با همسرش. رفتن مام پیشنهاد اون بود

از روی تجربه میگید؟؟ یعنی اونجا زندگی میکنید؟ البته قراره یه کاری هم من پیدا کنم.

دوست همسرم اونجا هستن .و تویه شرکت کامپیوتری کار میکنن ایشون این حرفا رو گفتن .فکر کنم حتی خانمشون سرکار میره اونجا .با دومیلیون پول راحت میتونی کاراتو انجام بدی و اقامت بگیری ولی مهم اونجا بتونی زندگی کنی چون هزینه کرایه خونه ها برای غیر اونجاییا بیشتره دوست شوهرم میگفت از ما دویا سه برابر میگیرن و نمیشه حرفی هم زد که

2706