2726

سلام دوستان. منو همسرم قصد داریم از ایران بریم و ترکیه زندگی کنیم به همراه یکی از دوستاش.از طریق یکی از آشناها یه کاری برای همسرم پیدا کردیم که حقوقش ۲۰۰۰لیره...خونه هم قراره یه خونه کوچیک دو خوابه اجاره کنیم تا فعلا با دوستش تو یه خونه زندگی کنیم(بخاطر اجاره که با این کار برامون نصف میشه).البته تا زمانی که یه مقدار جا افتاده بشیم. بنظرتون با این حقوق میشه از پس مخارج اونجا بر اومد؟؟ اجاره خونه ها به چه صورته؟ لطفا هر تجربه ای دارین بهم بگین

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ببر😢

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
لیر ۲ تومنه تقریبا ۲۰۰۰ لیر میشه ۴ ملیون برا ایران معقوله ولی خرج زندگی اونجا بیشتره

۴۶۰۰ میشه به پول ایران.لیر ۲۳۰۰

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
منم مهر امسال دارم مهاجرت میکنم ولی بنظرم مهاجرت بیشتر سمت کشورای اروپایی یا امریکایی بصرفس چون ارزش ...

چه جوري ماهم خيلي دوس داريم بريم كسي نيس راهنماييمون كنه

خونه كه تو استانبول تو منطقه داغون رو به پايين زير ١٥٠٠ لير نيست اجاره ش

هزينه خوردو خوراكتونم واسه ٣ نفر حدود ١٠٠٠ تا در نظر بگير

حالا اگرم بهواي تقسيم اجاره كنيد مشكلي نيست

ولي بدون زندگي سختي پيش رو خواهد بود 

زندگي تو محله پايين 

هزينه خدمات بالا 

كار غير قانوني...

من دارم میرم frankfort شهر خوبیه البته تو ترکیه نیست

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
2706