1351
1273

سلام دوستان. منو همسرم قصد داریم از ایران بریم و ترکیه زندگی کنیم به همراه یکی از دوستاش.از طریق یکی از آشناها یه کاری برای همسرم پیدا کردیم که حقوقش ۲۰۰۰لیره...خونه هم قراره یه خونه کوچیک دو خوابه اجاره کنیم تا فعلا با دوستش تو یه خونه زندگی کنیم(بخاطر اجاره که با این کار برامون نصف میشه).البته تا زمانی که یه مقدار جا افتاده بشیم. بنظرتون با این حقوق میشه از پس مخارج اونجا بر اومد؟؟ اجاره خونه ها به چه صورته؟ لطفا هر تجربه ای دارین بهم بگین

کاربر جدید نیستم قبلیم خود ب خود ترکید...نمیدونم چرا😐😐😐
مام داریم اقدام میکنیم، البته نه ترکیه

وضعتون خوبه؟؟؟؟؟

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

منم ببر😢

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
1350
لیر ۲ تومنه تقریبا ۲۰۰۰ لیر میشه ۴ ملیون برا ایران معقوله ولی خرج زندگی اونجا بیشتره

۴۶۰۰ میشه به پول ایران.لیر ۲۳۰۰

1307
منم مهر امسال دارم مهاجرت میکنم ولی بنظرم مهاجرت بیشتر سمت کشورای اروپایی یا امریکایی بصرفس چون ارزش ...

چه جوري ماهم خيلي دوس داريم بريم كسي نيس راهنماييمون كنه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شدم بلاخره🙂🙃

خونه كه تو استانبول تو منطقه داغون رو به پايين زير ١٥٠٠ لير نيست اجاره ش

هزينه خوردو خوراكتونم واسه ٣ نفر حدود ١٠٠٠ تا در نظر بگير

حالا اگرم بهواي تقسيم اجاره كنيد مشكلي نيست

ولي بدون زندگي سختي پيش رو خواهد بود 

زندگي تو محله پايين 

هزينه خدمات بالا 

كار غير قانوني...

من دارم میرم frankfort شهر خوبیه البته تو ترکیه نیست

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
1308
منم مهر امسال دارم مهاجرت میکنم ولی بنظرم مهاجرت بیشتر سمت کشورای اروپایی یا امریکایی بصرفس چون ارزش ...

بله حتما همینطوره. ولی برای کسی که موقعیت خوب داشته باشه یا یه حرفه ای بلد باشه. ما فعلا قصد اقامت نداریم فقط میریم چن ماه زندگی کنیم که ببینیم شرایطش چطوره اگه خوب بود برای اقامت اقدام میکنیم

چه جوري ماهم خيلي دوس داريم بريم كسي نيس راهنماييمون كنه

ببین من خودم بین همه ی کشورا اتریش رو انتخاب کردم

چون هم واحد پولشون یورو هستش خب طبیعتا از دلار بالاتره و هم اب و هوا و وضعیت اقلیمیش و اینکه دانشگاهاش برا ایران معتبر تر از جاهای دیگس البته من برای تحصیل میرم

البته پینت منفیشیم اینه که زبونش المانیه که یه زبون خیلی سخته و تا ادم یاد بگیره و جا بیفته اذیت میشه

سایه ات از سَرِ ما کم نشود حضرتِ یار (:💕
ببین من خودم بین همه ی کشورا اتریش رو انتخاب کردم چون هم واحد پولشون یورو هستش خب طبیعتا از دلار با ...

اها اوكي عزيزم چطور اقدام كردين و درخواست دادين؟زبان بلدين؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شدم بلاخره🙂🙃
از آلمان متنفرم 😕

چرا آلمان خیلی خوبه من و همسرن  بورسیه شدیم و برای ادامه تحصیل دارم حقوق هم میگیریم خونه دانشجویی هم بهمون میدن

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
1335