2733
2734
عنوان

پدرشوهر

481 بازدید | 37 پست

پدرشوهرم میگه جلوی من باید روسری بزاری استین لباسمم نباید کوتاه باشه اخه یعنی چی؟؟؟

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یعنی چی اینم جدیده پدر شوهر یه جورایی محرمه ادم.جدا از این حق نداره بگه چجوری بپوش چجوری نپوش هر جور راحتی بپوش به حرفش توجه نکن اصن به حرفش گوش بدی سری بد میگه چادر بپوش 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

من جلو بابامم. روسری میزارم تازه مجبورم میکرد با روسری بخوابم الان جلو شوهرمم با چادرم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
😂😂😂😂دهنت....

منم میپوشم یعنی شماها نمیپوشین؟

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!

که چی بشه بعضی وقتا از بیرون میرم خونشون لباس نمیبرم با خودم مجبورم با مانتو بشینم بازم میگ چرا مانتو میپوشی اخه پدر شوهر ب ادم نامحرم میشههه

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺

چه ادمایی پیدا میشن... ما تو خانوادمون روسری پوشیدن جلو کسی مثه اینه که بهش فحش بدیم. اونوقت مردم همچین چیزی میگن😐😐

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2706