2737
2734

چکارمیکنین مرغاتون خوشمزه میشه

من خودم هروقت مرغ میزارم حس میکنم بووووومیده هرکاری میکنم بوضهمش نمیره

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم الان برات دستور میزارم درست کن پشیمون نمیشی عالی میشه

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

5 دقیقه با اب بجوشن بعد مرغتو بشور ضرفم عوض کن پیاز و سیر و زنجبیل بنداز توش بعلاوه ادویه هایی که همیشه میزنی ابغوره و نمکم بزن بزار بپزه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2738

من اینقد سرخ میکردم با حساسیت بالا .همیشه ام‌مزه میداد.چندبار خیلی بیخیال گذاشتم با فلفل دلمه و ادویه و سریع اب میریختم روش اروم‌میزارم بپزه .انقد خوشمزه بو نمیده خخخخ فک‌کنم حساسیت بخرج‌نمیدم اینطوری شد 

اول مرغ بپز تو اب ی قل زد بریز بره ابشو ی اب بگیر 

بعد با روعن سرخ کن یکم بعد نمک و ادویه بزن بعد پیازو حلقه کن با فلفل دلمه و هویچ و سیر  یکم سرخ کن بعد رب بزن تفت بخوره بعد اب بریز بزا بجوشه وقت زیاد میحاد هرچی بیشتر بپزه با شعله ی کم خوش مزه تر میشه

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

بزار روش مادرشوهرمو بگم. 

پوست مرغ میکنه،مرغ میزاره یه قل میزنه تا کف کنه .اون آبو میریزه میره. بعد پوستارو پهن میکنه ته تابه، مرغارو میچینه روش. اصلا بهش روغن نمیزنه. یذره اب میریزه درشو میبنده تا روغن بندازه

آبش خشک شد تفت میده و رب و ادویه میزنه دوباره آب میریزه تا بپزه

اوایل ازدواجمون دست پختم عالی یود

دوماهی میشه اصلا حوصلم نمیگیره

همش غذای تکراری میزارم

شماهاچیادرس میکنین؟؟؟برنامه غذایی دارین

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
2706