2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همين الان داشتم ميخوندمش😄

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
سوزش نداشته باشی 

من ی دوره سفیکسیم مصرف کردم هنوزم سوزش و احساس پری مثانه داشتم 

دوباره رفتم دکتر زاکسیم ۴۰۰ بهم داد الان دو روزه مصرف کردم نه سوزش دارم نه تکرر ادرار هم ندارم

ادرارم شفاف شده

یعنی خوب شدم؟؟؟

خدایا شکرت......  
2738

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
من ی دوره سفیکسیم مصرف کردم هنوزم سوزش و احساس پری مثانه داشتم  دوباره رفتم دکتر زاکسیم ۴۰۰ به ...

احتمالا خوب شدی دیگه وگرنه سوزش داشتی

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ببين اينارو داري يا ن اگه داشتي برو دكتر و ازمايش بده

چه جالب  حالا علایم خوب شدن هم نوشته یا نه؟

خوب شدن علائم نداره عشقم اين علائمو نداشته باشي يعني خوب شدي 

2706