2737
2734
عنوان

همفكري شما رو نياز دارم

103 بازدید | 25 پست

عزيزاي دل ممن ي مادرشوهري دارم ك عادت داره هرسال تولد كيك بگيره و لوس بازي ولي من دوس دارم خودمون دوتايي جشن بگيريم سال قبلم همينكار كرد چيكار كنم بفهمه نبايد اينكارو كنه  خب ما هم دلمون ميخواد تنها باشيم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال ماهم همینن. من سالگرد ازدواجو انتخاب کردم واس جشن دوتاییمون. تولد من و همسرم اونا خودشون میان. توام فک کنم یک مناسبتو اعلام کن که میخواین دوتایی باشید. قابل درکه اگه باشعور باشن

حالا بیا و خوبی کن  

عزیزم شما شب قبلش یا بعدش یا ظهرش جشن دونفره بگیرید. محبتم میکنن شما اینجور میگید. باید مثه مال من باشه که همه مناسبتا کادو میخواد اما اصلا تولد پسرشو یادشم نیست تا قدر بدونی

مال ماهم همینن. من سالگرد ازدواجو انتخاب کردم واس جشن دوتاییمون. تولد من و همسرم اونا خودشون میان. ت ...

ب نظرت اگه گرفت چي بگم ك ديگه اينكارا نكنه يا الان چ حرفي ميتونم بزنم ك ب خودش بياد 

حالا بیا و خوبی کن     عزیزم شما شب قبلش یا بعدش یا ظهرش جشن دونفره بگیرید. محبتم میکنن ش ...

اگه جا ما بودي ميفهميدي نه ب اين شوري نه به اون تلخي بايد درك كنن ديگه زندگي پسر و عروس جداست اين خود شيرينيا يعني چي

2738
ب نظرت اگه گرفت چي بگم ك ديگه اينكارا نكنه يا الان چ حرفي ميتونم بزنم ك ب خودش بياد 

من همه چیو به شوهرم میگم و اون خودش منتقل میکنه. اگه مادرشوهرت کیک گرفت که به نظرم زشته همون موقع چیزی بگی. سعی کن خوش بگذرونی. بعدش خیلی اروم و نرم به همسرت حست رو راجع به جشن دونفره بگو. من با خانواده همسرم راحت نیستم و فقط روابطم بر مبنای احترامه. تو اگه راحتی و راحت حرفتو میتونی بگی که خودتم میتونی یه وقت دیگه به مادرشوهرت بگی. 

اخه من از لوس بازي در اوردن بدم مياد

یعنی حس میکنی شاید از حسادته و میخواد خودشو  خوب نشون بده جلو پسرش......؟

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
من همه چیو به شوهرم میگم و اون خودش منتقل میکنه. اگه مادرشوهرت کیک گرفت که به نظرم زشته همون موقع چی ...

منم راحت نيستم باهاشون بدتر ي وقت لج ميكنن سال قبلم خودم گند زدم شوهرم خواست بگه ما امشب برنامه داريم من نزاشتم وگرنه شايد ب خودش اومده بود

2706