2737
2734

ینی دعوامون انداختن منو شوهرم نشسته بودیم بحث میکردیم مثه همه وقتایی ک بحث میکردیم و تموم میشد کار ب دعوا نمیکشید در بیرونی باز بود یدفه دیدم مادر شوهر عفریتم داره گوش میده گفتم مامان بیا تو راحت گوش بده اونجا بعضیاشو نمیشنوی ک یدفه اومد تو هرچی از دهنش دراومد بهم گف منم تا تونستم بهش هرچی ک لایقش بود گفتم شوهرمم مثه سیب زمینی نگا میکرد بعد چن بار گف ساکت شو ب مادرش چیزی نمیگف یهو پرید جفتک انداختن منو گرف زدم منم اونو  خلاصه ک کار ب کتک کاری کشید ینی سه نفر اونا بودن ک پدرشوهر و مادرشوهرو شوهرم پدرشوهرم چیزی نمیگف جدامونم نمیکرد ولی مادرشوهر فحش میداد ب خانوادم خودم منم کم نزاشتم واسش هم شوهرمو زدم هم فحشش دادم ینی ولی کتکم خوردم الان قهریم ینی من ن باپدرشوهر حرف میزنم ن مادرشوهر دوبار دعوا کردیم ک من رفتم معذرت خواهی نکردم ولی رفتم خونشون برا آشتی بقیشم میگم بصبرین

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خلاصه کنم براتون الان خواهر شوهرم از شهر دیگه اومده نمدونست ک  دعوا کردیم منم چیزی نگفتم 

چن روز دیگه ی جشنی هس حالا من چطوری رفتار کنم قهر باشم باهاش یا بی محلی موندم خودمم دلمم نمبخواد با مادرشوهرم بحرفم 

2738
نه عزیزم آخه هرچی دلت خواسته بهش گفتی درسته کار بدی کرده گوش داده ولی بزرگتره نباید بی احترامی میکرد ...

خودش شروع کرد فحش  دادن ب خواهرام مادرم انتظار داشتی 

من نگا کنم؟؟ خودت بودی هم اینکارو میکردی؟؟

خودش اول شروع کردمنم  دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم

نباید جواب میدادی،من هیچ وقت نمیتونم جواب بدم،نه اینکه آدم خوبی باشم یا هرچی،نه،اصلا نمیتونم به بزرگترم بی احترامی کنم،حالا اگر قصد مرگم و داشته باشه طرف

🧿
چه جشنی؟اگر مجبوری بری برو سنگین رنگین باش ولی برای  من این مرحله یعنی خط پایان اون زندگی،حرمت ...

با دوتا بچه؟؟؟؟نی نی سایتها همیشه فقط میگن طلاق یکم بیشتر دقت کن و خودتو بزار جای من مادرشوهرت کجای زندگیت قرار داره والا همه زن شوهرا دعوا میکنن بحث میکنن منم یکیش ولی مادرشوهرم حق نداشت بیاد گوش وایسه بعد یواشکی بخنده الان منو شوهرم حرف میزنیم ولی اونه ک بده شده

خودش شروع کرد فحش  دادن ب خواهرام مادرم انتظار داشتی  من نگا کنم؟؟ خودت بودی هم اینکارو م ...

نه همون اولش گفتی بیا تو دم در خوب گوش نده خوب اینو نباید میگفتی دیگه قبول کن

بعد الان احساس میکنم با منم دعوا داری،من خانواده شوهرت نیستما😂

2706