2733
2734
عنوان

الان بابد نماز بخونم یا نه؟

130 بازدید | 7 پست

دوستان دیشب گلاب بروتون رفتم دستشویی احساس کردم با ادرارم یکم خون اومد بع که خودمو شستم دیدم کمی خون بود شسته وتموم شد یعنی اصلن لباسم کثیف نشد ....گفتم حتمن پریودیم افتاده جلو ولی دیگه قط شد ونیومد نمازمم نخوندم...ولی حالتای پریودی دارم ولی هیچی خونی نمباد چه کنم نماز بخونم؟باید غسل کنم؟

عزیزم از دفتر مرجعت بپرس

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم برای این که لازم باشه غسل کنی باید ۳ روز پی در پی خون ببینی ولی یه قطره یعنی اگه پنبه بذاری داخل و آلوده بشه یعنی پریودی و نباید نماز بخونی...اما اگر کمتر از سه روزه ینی امروز لک دیدی فردا پاک بودی دوباره پس فردا لک دیدی ایم پریودی نیست و استحاضه است پس باید لباس زیرت اگه آلوده شده عوض کنی و نماز بخونی اگه امروز دیگه لک ندیدی پس نماز دیشبت به گردنته...چون گفتی پریودیت جلو افتاده پس در زمان پریودت نبوده والان احتمالا استحاضه ای اما برای اطمینان کامل زنگ بزن دفتر مرجع تقلیدت خیلی زود جواب میدند.

2738