2726
عنوان

نسيم گندمزار به موهاي تو پيچيده بود(عكس)

| مشاهده متن کامل بحث + 3936 بازدید | 65 پست
اخجون😀 مرسي عزيزم😘😘

خواهش میکنم گلم😂

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

همیشه به گشت وگذار خوش😊

مامالی جون میشه اگه وقت کردی،اگه حوصله داشتی اصلا اگه دوست داشتی😂

برام دستور کیک تولد رز عزیز رو بزاری؟

سپاسگذارم دوستم😚😚😚😚

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه به گشت وگذار خوش😊 مامالی جون میشه اگه وقت کردی،اگه حوصله داشتی اصلا اگه دوست داشتی😂 برام د ...

ممنون عزيزم

چشم حتما

مواد اازم:

تخم مرغ ٣ عدد

ارد دو پيمانه

شكر يك پيمانه

ماست يك پيمانه

روغن مايع نصف پيمانه

كره اب شده پنجاه گرم

بيكين پودر يه قاسق غذاخوري

وانيل يك چهارم قاشق چايخوري

فر رو روي صد و هشتاد درجه روشن ميكنيد

شكر و روغن و كره رو با همزن ميزنيد تا رنگش روشن شه

بعد يه تخم مرغ رو اضافه ميكنيد و هم ميزنيد، بعد تخم مرغ بعدي رو اضافه ميكنيد و هم ميزنيد با همزن، تخم مرغ سوم رو همراه با وانيل اضافه ميكنيد و انقدر هم ميزنيد تا كف كنه

ماست رو اضافه ميكنيد و يه دور ديگه مواد رو با همزن ميزنيد.

ارد و بيكين پودر رو با هم مخلوط ميكنيد و به مواد اضافه ميكنيد و دو سه دور با همزن ميزنيد تا خمير يه دست شه، زياد هم نزنيد

مواد رو ميريزيد تو قالب كه چرب شده و كاغذ روغني داره

يك ساعت داخل فر ميزاريد

من دو تا كيك با اين دستور درست كردم ، گذاشتم خنك شدن،

خامه فرم دادم و بين كيك ها و روي كيك ريختم، البالو هم روش چيدم

به همين سادگي😊

ممنون عزيزم چشم حتما مواد اازم: تخم مرغ ٣ عدد ارد دو پيمانه شكر يك پيمانه ماست يك پيمانه روغ ...

ممنونم عزیزم چقدر خوب توضیح دادی گلم.خیلی وقت گذاشتی وتایپ کردی .

تا حالا خامه نگرفتم.از قنادی بگیرم؟بگم خامه فرم گرفته میخوام؟بعد همینجوری بریزم رو کیک؟

من همیشه گاناش درست میکنم از تنبلی😆

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2728
ممنونم عزیزم چقدر خوب توضیح دادی گلم.خیلی وقت گذاشتی وتایپ کردی . تا حالا خامه نگرفتم.از قنادی بگیر ...

عزيزم هم قنادي ها دارن هم سوپر ماركت ها

خامه ي يخزده است، ميگيري با همزن چند دقيقه هم ميزني، كامل فرم ميگيره

خواهش ميكنم🌹😘

عزيزم هم قنادي ها دارن هم سوپر ماركت ها خامه ي يخزده است، ميگيري با همزن چند دقيقه هم ميزني، كامل ف ...

ممنونم عزیزم.😍😍