1676
1605

دختركم رو براي اولين بار به يه روستاي كوهپايه اي

اورديم،

بچه اينقدر شاد و سرحاله كه هيچ وقت تو محل زندگيِ خودمون، اينطوري نديده بوديمش!

پست بعديم عكس خواهد بود

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

آخی

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه خوب شدن پسرم یه صلوات بفرست گلم.گریه شدیدمیکنه نفسش میمونه دیربالامیاد....میمیرم وزنده میشم😖به توکل نام اعظمت ...یاالله😊

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

مامالی پسر منم تیرماهی هست تولدش ۲۷ امه میشه دو ساله😍مث رز😍😍

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
😊😊😊😊.

ای جانم

بوی ویروس بوی سیل بوی ماسک رنگی  بوی تند آب و الکل وسط سفره عید با اینا زمستونو سر میکنم 😐اگه نیمه گور به گور شده من تو همین مبتلایان کرونا فوت شده باشه چی ؟! 😢 خدایا من همسر آینده گور به گور شدمو از خودت میخوام 😢😭😭😭 سینگل ب گور نشیم صلبات😝😂متاسفانه ما دهه ۷۰ ایا نسلی هستیم که هنوز نرسیده به پنجاه فشار اومد به چن جا 😐
1668
😊😊😊😊.

از طرف ماهم عشق و حال کنید😍

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
اخي عزيزم پيشاپيش تولد گل پسرت مبارك😘😍😍

قربونت برم عزیزم😍😍دوس داشتم مث تو براش تمشو درست کنم ولی اینجا اصلا امکانات نداریم😁😁

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
1651