1608
1609
عنوان

نسيم گندمزار به موهاي تو پيچيده بود(عكس)

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 65 پست

ای جاااانم😍

بیا عکس عزیزم

@عاطیatijoon    

@دختررویایی_ها    

@دختررویاها    

@موطلائی    

@فسقلیشونم    

@خوشبخت۸ 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۵ساله ک عقدم..تیکر عروسیمه اگه بخاد❤😍 من قراره انقد پولدار بشم ک حسرت هیچی ب دل خودمو خونوادمو اطرافیانم نمونه😍🙏 خب دوس دارم پولدار بشم ک غصه خرج کردنه پولمو نخورم😕😕😕

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

😊😊😊😊.

دو دلجو مهربان با هم

نوازشهای این آن را تسلی بخش
تسلیهای آن این نوازشگر

خوشا دیگر خوشا عهد دو جان همزبان با هم

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
1613

من پدر و پدر بزرگم اینا همه ساکن شیراز هستن.

ولی اجدادشون تو یه روستا اطراف شیراز بودن.

هنوز هم تعدادی اقوام دور دارن تو اون روستا‌.

میرم و سر میزنم.

حداقل دو سه ماهی یکبار میریم.منو شوهرم و دخترمون

وقتی میخایم برگردیم به زوووووور دِل میکنیم از اونجا.

دخترم رو میبریم تو زمینای کشاورزیشون‌.تو صحرا شون.

ولش میکنم به حال خودش.تو خاک و آب و ......

اصلا رنگ لباسش دیگه مشخص نیست بس که کثیف میشه.

ولی بازم میذارمش به حال خودش

حسابی عشق و حال میکنه

1615
قربونت برم عزیزم😍😍دوس داشتم مث تو براش تمشو درست کنم ولی اینجا اصلا امکانات نداریم😁😁

عزيز دلم كجا هستي مگه؟

به غير از مقوا و چسب و بساط كيك پزي امكانات خاصي نميخواست

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
😊😊😊😊.

دخترت چقد شبیه خودته . زنده باشید

1. برا تعبیر خواب حدود زمانی که خواب دید رو باید بگید مهمه...جزییات خواب مهمه ...رنگ های توی خواب مهمه...خواب هاتون رو علنی برای کسی تعبیر نکنید به هزار دلیل ...من دعاگر نیستم فال نمیگیرم و اعتقادی هم ندارم ...برا استخاره اول تحقیق کنید بعد مشورت کنید در اخر اگه بازم تو دوراهی بودید استخاره بزنید چرا که جز خدا از گذشته و حال و اینده انسان ها آگاه نیست قران هدایتگر راه و انذار دهنده است با فال اشتباه نگیرید ممنونم که هستید . برای اولین و دومین و هزارمین بار التماااااااس دعا شما با دهان من گناه نکردید دعاتون در حق من گیراست انشا الله همگی تندرست و عاقبت بخیر و سرشار از خوشبختی باشید . التماس دعا
عزيز دلم كجا هستي مگه؟ به غير از مقوا و چسب و بساط كيك پزي امكانات خاصي نميخواست

اخه اینجا خانوما بیرون نمیرن ب همسرجانم بگم میخاد بره اشتباهی بخره....بیشتر حرصم بده براش تم مینیون سفارش دادم

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
1403
من پدر و پدر بزرگم اینا همه ساکن شیراز هستن. ولی اجدادشون تو یه روستا اطراف شیراز بودن. هنوز هم تع ...

اخي عزيزم چه عالي

اين روستاي ابا و اجدادي پدر منه كه يه خونه باغ ييلاقي  از پدربزرگ عزيزم يادگاري مونده، اطراف زنجانه 

ما خيلي اهل سفر هستيم ، اما اينجا يه چيز ديگه است برام

احساس ميكنم خاكِ وجودم از خاك اينجاست

اينجا بوي تمام تابستوناي خاطره انگيز بچه گيم رو ميده، واقعا از اينكه دخترمم همچين خاطراتي داشته باشه لذت ميبرم

😊😊😊😊.

عزیزم 😍😍😍😍خدا حفظتون کنه خانمی

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
اخه اینجا خانوما بیرون نمیرن ب همسرجانم بگم میخاد بره اشتباهی بخره....بیشتر حرصم بده براش تم مینیون ...

متوجه شدم

اونم خيلي قشنگه و بچه ها دوست دارن

مبارك اقا كوچولومون باشه❤️

ای جاااانم😍 بیا عکس عزیزم @عاطیatijoon     @دختررویایی_ها     @دختررو ...

ممنونم گلم 😀😀😁😁😁😀😍😍😍😀😍😘😘

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
1614