2726
عنوان

ازدواج فامیلی 😔

433 بازدید | 45 پست

شوهرم پسرعموم میشه 

بچه اولمونم سرخود سقط شد

الان هرچی میگم یع روز وقت بذار بریم آزمایش ژنتیک بدیم نمیاد میگه اگه مشکلی باشه دوران بارداری مشخص میشه اونوقت سقطش کن 

چیکارکنم راضی بشه باهام بیاد ازمایشگاه ؟؟😭😭😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ازدواج فامیلی همه چیزش دردسرداره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من ک پسر عموی بابام عروسی کردم

ریسک داد آزمایشام

بعدش رفتم آمنیو

دیگه شما که حتما باید برید ژنتیک

بگو دکتر ماما برات آزمایش و بنویسه

به شوهرتم بگو دکتر گفته حتما برید

اگه بارداری بشی هم هزینه ش بالاست هم اگه مشکلی باشه رحمت داغون میشه برای بارداری های بعدی

تو حاملگی ک صد درصد مشخص نمیشه ازمایشای غربالگری هیچکدوم جوابشون قطعی نیس ولی ازمایش ژنتیک قابل اعتماد تره شما باید قبل ازدواج بهش فک میکردی الان بری ازمایش ژنتیک با جوابش میخای چیکار کنی به شوعرت بگی بچه نمیخای 

قبل ازدواج باید فکزشو میکردی

2706