2733
2734

من تا هفته 15 یدوفولیک خوردم بعدش مولتی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من میخورم. باهم میخورم چون قرصام زیاده . نه اشکالی نداره اسید فولیک هم جزو ویتامین های گروه ب هستش. فقط دو ساعت قبل و بعدش شیر و ماست نخور. جذبش کم میشه. اهن هم با شام بخور که توش ماست نیس معمولا. اگه با اب پرتقال بخوری جذبش بهترم میشه

ویتامین دی هم اول بارداری آزمایش دادم 70 بود،  دو هفته پیش تکرار کردم 30 شده بود دکترم گفت روزی یه دونه 1000 بخور

ربطی به یدوفولیک نداره ک😕 اگه کم باشه باید قرص بخوری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
دیروز دکترم برام نوشت گفت روزی ی دونه بخور..60تا بهم داد..موندم ببینم یدوفولیک رو هم بخورم یا ن

یدوفولیک عزیزم کلا باید بخوری !!ربطی به ویتامینdنداره حتما ویتامینت کم بوده که واست نوشته چون تو آز اولیه اینا بررسی میشه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
بدنم پروتئین دفع میکنه..سفیکسیم400داد با این ویتامینه

حتما لازم بوده به پزشکت اعتماد کن !من تا ۳ ماه اول یدوفولیک بهم داد الانم کلسیم و پریتانال صورتی  داد دیگه یدوفولیکم قطع کرد

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!