2737
2734

دوستان من دیر ازدواج کردم و الان اصلا شرایط بارداری ندارم

ميخوام بدونم اطرافیانتون کسی بوده بعد 35 اولین بارداریشو داشته باشه مثل اکثر سلبریتی ها؟ اونم بدون مشکل؟

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میشه چرا نشه ولی تغذیه و ورزشت باید ب راه باشه ماهی یبارم پیشش متخصص زنان و زایمان برو برا چکاپ 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

مطمینی مشکلی ندارین دوتاتون؟

باردار شدن گاهی راحته گاهی پدر ادم در میاد 😖

حتی گاهی هردوتا سالم هستن و ناباروریشون بدون علته

به نظرم زودتر بیار . حالا تا دنیا بیاد یکسال دیگه میشه

2738

حتما آزمایشamh بده ببین وضعیت تخمکات چطوره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عزیزم این چیزی نیس که نی نی سایتی ها جواب بدن از دکتر بپرسی بهتره

دکتر رفتم چکاب کامل انجام دادم گفت هیچ مشکلی نداری ولی نميدونم چرا جواب درست حسابی نداد فقط گفت اگه به این زودی بچه نمیخوای چرا ازدواج کردی پس

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹

منو شوهرم سر این همش اختلاف نظر داریم من میگم زیر 25خوب نیست اون میگه نن اونوقت بچت اهتلافش باهات زیاد میشه نمیخام بچم تو 15 سالگی بیفته دنبال کارا وبیمارستان وقند وچربی خونمون😂یا دوسندارم بچمون ک 25ساله میشه میخاد زن بگیره بابامامانش با عصا وایستن گوشه محلس😂

اینقد اینده نگره این مرد😂ولی من ب گوشم نمیره این حرفا😵😑

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
2706