2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قربونت برم،ایشالا که همه نی نیا سالم باشن گناه دارن  موقع کورتاژ خیلی عذاب وجدان داشتم مقصرم ه ...

دیگه به فکر مقصر نباش و اصلا فکر نکن بهش 

خدا. دوباره دامنت و‌سبز میکنه و کیفشو میکنی

👧🏼🧒👶
عزیزم انشالله دفعه بعد  خدا بزرگه

انشاءالله 🙁 ممنونم از دعای زیبات

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
خدا بهت نی نی سالم و صالح بده عزیزم

فدات ممنونم 

انشاءالله شمام بری سنو سالم‌باشه راحت بگذرونی نه ماه رو 😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
من دکتر برام توی 7 هفته سونو نوشته .شما چند هفته ای استارتر؟

من هفته ام با سونوم اصلا نمیخونه

براساس روز اول آخرین پربود الان نه هفته ام

ولی سونو میگه 6هفته و سه روز

تا دو هفته پیش هم قلب تشکیل نشده بود هنوز

من نهم بودم تشکیل نشده بود بعد خود به خود افتاد رشدش هم متوقف شده بود توی شش هفته  ولی به زور ...

ببخشید علائمتون چی بود ...؟ با اینکه شیاف میزاشتین به لکه بینی افتادین ؟؟

من هفته ام با سونوم اصلا نمیخونه براساس روز اول آخرین پربود الان نه هفته ام ولی سونو میگه 6هفته و ...

برای منم همین بود چون ال دی خورده بودم ماه قبلش فولییکول و تخمکام کامل نبود و لقاح دیر انجام گرفت با تخمک نابالغ

واسه همین سن بارداری من با سونو نمیخوند بخاطر همون دلیلی که گفتم

من هفته ام با سونوم اصلا نمیخونه براساس روز اول آخرین پربود الان نه هفته ام ولی سونو میگه 6هفته و ...

اهان .بعد سونو نرفتین دکتر ببینین نظرش چیه؟معمولا سونو دوهفته کمتر میگه سن رو ینی اون دوهفته پریود و تخمک گذاری رو حساب نمیکنه

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
ببخشید علائمتون چی بود ...؟ با اینکه شیاف میزاشتین به لکه بینی افتادین ؟؟

علائم که نداشتم‌

رفتم سرویس دیدم‌ لباس زیرم لک داره محل ندادم دوباره بعد رفتم‌دیدم اره خون هست 

بعد عصر رفتم سنو 

گفت دو هفته بعد بیا برا قلب 

من هشت هفته بودم سنو گفت شش هست ...

اومدم خونه شب ساعت یک شب خونریزی کردم آمبولانس برد بیمارستان 

انقدر جیغ زدم دکتره مجبور شد شیاف بده دو سه تا 

ولی خودم اصرار کردم شوهرم بیشتر خرید 

بعد ده روز شیاف گذاشتم تککوون نمیخوردم کارگر گرفتم برا خونه و خودم 

هر کااار کردم فقط این بچه بمونه 😢😭

بعدش رفتم برا قلب گفت شش مونده رشدش باید سقط شه 

ولی نرفتم برگشتم تهران خونه خواهرم برم دکتر دیگه ...

که یه دفعه صبحش خودش افتاد ...😭

همه زورمو زدم نشد 😭

2706