2726
عنوان

وابستگی

175 بازدید | 18 پست

من ک دیگه مخم هنگ کرده لطفا شما کمکم کنید یه دختر۱۱ماهه دارم مادرشوهرم خونشون پیشم ما وهمیشه خونمونه پیش دخترم واونو بیرون میبره میگردونه وماهم مشکلی نداشتیم  الان دخترم حدود یه هفتس موقعی اونومیبینه خودشو پرت میکنه سمتش برااینکه بغلش کنه ب شدت گریه میکنه و اصلا دخترم بغل باباش نمیره ب هیچ وجه همش گریه میکنه وقتی باباش بغلش میکنه وقتی میره بعل مادرشوهرم دیگه پایین نمیاد یعنی چی این وابستگی کی ازبین میره فرداک بزرگ بش۶ یعنی بخان هرجابرن تپد۷ترم دیگ گریه میکنه ک باهاشون بره الان من این وسط چکار کنم  شوهرم  ب مانم گفته حق نداری ببریش بیرون دیگ 

البته ۴روز پیش برده بودش سوار سه چرخه کرده بودش ممکنه زبون ک نداره بگه دوباره دلش بخاد ببرش اون جا

نمیخام بچم از من دور بشه چی کنم بچه اولمه

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران نباششش..کودکیه منم تقریبا با خانواده پدرم گذشت...وابستگی شدید به اونها

به مرور زمان خوب شد...البته مادرم تعریف میکرد...و نگران این وابستگی بوود...حالا اصی سال تا ماه هم نمیبینمشون  

خب چه اشکالی داره.

بچه ها تا یه سنی اینطوری هستن. پدرومادر بزرگ و خاله و عمو رو بیشتر از مادر پدر تحویل می گیرن.

هم برای خود بچه خوبه.

هم برای مادر بچه.

می تونی بیشتر استراحت کنی. به کارهات برسی. و اینکه یه وقت کاری داشتی نگران نباشی و بچه ات و بزاری پیش مادربزرگش.

این خیلی عالیه. برای این شاکر خدا باش.

برو حالشو ببر.

خوبه ک خودت راااااااحت ب کارات میرسی . بچه اخرشم جلد پدر مادره حسادت نکن

آخه شوهرم میگه چرابغل من نمیاد و بقیه رو میبینه خیلی بدش میاد ومیره توفکر

معمولا دست پدر بزرگ ومادربزرگا نمک نداره مطمئنباش بچت که بزرگتر شد ازش دوری میکنه 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

به نظر من شوهرتون کار درستی کرده اینهمه وابستگی به مامانبزرگش خوب نیست .اگه شما براش بیشتر وقت بگذارید به تدریج درست میشه سعی کنید بیشتر ببریدش بیرون و باهاش بازی کنید و دیدارش با مادربزرگش به تدریج کم بشه نه ناگهانی که تو روحیه بچه اثر بگذاره

هر چه دلم خواست نه آن می شود، هرچه خدا خواست همان می شود😊
نگران نباششش..کودکیه منم تقریبا با خانواده پدرم گذشت...وابستگی شدید به اونها به مرور زمان خوب شد... ...

خوب آره ولی من نمیخام فردا هرجارفتن دخترمم بیوفته باهاشون بره  

معمولا دست پدر بزرگ ومادربزرگا نمک نداره مطمئنباش بچت که بزرگتر شد ازش دوری میکنه 

فردا ک بزرگتر شد خوب عقبشم بزرگ تر میشه ولی اللن ک هرکی اینو ببینه نارو نسخره میکنه ک بچنون بغلمون نمیاد درصورتی ک بامن بهتره چون شیرمو میخوره و میخابه میشم ولی اونو برا بیرون بردنو اینا قبول داره

دقیقا رو این موضوع حساسم.بچه بد عادت میشه.اونوقت دیگه تو خونه و پیش پدر مادرش بند نمیشه.و همش بهونه ...

آره من الان این مشکلو دارم مسلما وقتی بزرکترم بشه بدتر میشه دیکه دوس داره باهاشون بره هنه حا

خب چه اشکالی داره. بچه ها تا یه سنی اینطوری هستن. پدرومادر بزرگ و خاله و عمو رو بیشتر از مادر پدر ت ...

خوب هرکی نیبینه تعجب میکنه اخه بغل پدرش هیچ نمیره و گریه

2706