2733
2734
عنوان

دیروز نزدیک بود ابرومون بره😢

737 بازدید | 47 پست

سلام عشقا

دیروز شوهرم لباسشو اوورده بود بشورم لباس کارشو😣

بعد چون مشکی بود من همه مشکیارو با هم انداختم😢به هوا مشکین شور 

پشت لباس کار شوهرم ازین چسبونکیا داره

بعد چون دیر انداخته بودم خشک بشه دیگه اتو و اینا نکردم گفتم ببرش فقط😂

صبح رفته سرکار پوشیده دیدم ظهر بهم زنگ زد 

😂😂😂ینی نمیتونس حرف بزنه 

میگه باو لباس مارو شستی لباس زیر خودت چسبیده بود پشت لباسم😨😨😨منو میگییی جررر

البته گف خداروشکر هنوز جایی نرفته بودم همکارم گفت یه چیزی پشت لباسته نفهمیده بود چیه فقط گفته بود یه چیییزی😂😂هیچی دیگه خدا ابرومو خرید😖

برعکسم ما با چنتاشون رفت و امد خانوادگی داریم اگ این اتفاق میوفتاد دیگ روم نمیشد نگاشون کنم😔😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂😂😂😂😂

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2738

الان جیکار کنیم جان دلم؟

آهان بخندیم؟ 

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

😂😂😂😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

وای😂این لباس شستن ماجرایی هست واقعا منم همش یه گندی میزنم😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706