2733
2734

بچه ها من روزایی که باشگاه میرم وقتی از خواب بیدار میشم گیج و منگ میشم شدید،تا چند دقیقه نمیدونم کجام یا تشخیص بدم روزه یا شبه،یا شوهرم کیه،اینا همه ۳،۴دقیقه طول میکشه تا اوکی بشم کم کم

کسی این مشکل و داشته؟چکار کردین؟

🧿
یعنی چی؟بعد تمرین یا بعد اینکه خوابیدی بیدار شدی؟

مثلا صبح باشگاه بودم وقتی میام خونه چند ساعت بعدش که برا ظهر میخوام یک ساعت بخوابم یا شبش که میخوابم تا صبح اینجوری میشم،انگار یه آلزایمر شدید چند دقیقه ای شدید میگیرم بعد از بیدار شدن

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آها از خواب بیدار شدی تازه دیدم ربطی به باشکاه نداره شاید چون خیلی خسته ای موقع تمرین خوب نفس گیری ...

آخه تایمایی که باشگاه میررم اینجوری میشم،۱سال باشگاه میرفتم خوابام اینجوری بود،یک سال ول کردم باشگاه و این مشکلم حل شد الان ۳روزه که باز میرم این مشکل واسم پیش اومده باز

🧿
مثلا صبح باشگاه بودم وقتی میام خونه چند ساعت بعدش که برا ظهر میخوام یک ساعت بخوابم یا شبش که می ...

موقع تمرین احتمالا خوب نفس گیری نمیکنی به مغزت اکسیژن کافی نمیرسه یا اسیدلاگتیک خونت میره بالا آب بیشتری بخور موز بخور بعد تمرین

🧚‍♀️
موقع تمرین احتمالا خوب نفس گیری نمیکنی به مغزت اکسیژن کافی نمیرسه یا اسیدلاگتیک خونت میره بالا ...

چه جالب،واقعا نمیدونستم ،مربوط به قند خونم میشه؟مثلا تو خواب قندم بیوفته؟

🧿
2738
مرسی عزیزم،لطف کردی😘❤️❤️

مربیم گفت احتمالش هست ولی به شرط اینکه عصرها ورزش شدید کنی ممکنه افت قند خون اتفاق بیوفته حالا شدید از نظر بدن شما 

ولی اون دلایلی که بالا گفتم هم هست

🧚‍♀️
مربیم گفت احتمالش هست ولی به شرط اینکه عصرها ورزش شدید کنی ممکنه افت قند خون اتفاق بیوفته حالا& ...

ممنون عزیز دل که برام وقت گذاشتی،ممنون از اطلاعاتت عزیزم😘😘❤️❤️🌺🌺❤️

🧿