2726

سلام لطفا درکم کنید برام خیلی مهمه توی سونو جنین کدوم طرف شکمتون بود وجنسیتش چی بود برای خیلی مهمه که تاپیک زدم مچکرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چپ دختر

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
دوتاپسردارم سومی خداخواسته ست تحمل چرت ودرتهای مردمو ندارم ضبح رفتم پیش یه مامای محلی که خیرپیربود و ...

ای بابا تاپیک آخرم رو بخون که چه بلایی سر خواهرم اومد سمت چپش بود و پسر شد ور نداری جشن تعیین جنسیت بگیری خواهر من که طفلی خییییلی ضایع شد😭😭😭

دوتاپسردارم سومی خداخواسته ست تحمل چرت ودرتهای مردمو ندارم ضبح رفتم پیش یه مامای محلی که خیرپیربود و ...

ببخشیدا دیگران گ و ه میخورن ... زندگی خودتو کن .... دختر من سمت راستم بود

ای بابا تاپیک آخرم رو بخون که چه بلایی سر خواهرم اومد سمت چپش بود و پسر شد ور نداری جشن تعیین جنسیت ...

نه بابا جشنم کجا بود تواین گرونی،،،من فقط واسه دلم دخمل میخوام،،میخوام لباسهای قشنگ بپوشونم موهاشو ببندم ودستشو تودستمام بگیرم وبگم خدایا معجزه که میگی یعنی همین