1147
1341

اکتیو انار زدم اما خیلی خشک میکنه 

دوستام گردوی پرژک پیشنهاد کردن 

نظر شماچیه

بعضی آهنگا رو شنیدی؟ انگار خواننده تورو میشناسه واس تو نوشته ... از تمام آدمای روزگار ؛من پناه آورده بودم سمت تو💔

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

شامپو بچه گلرنگ 😍😅

چشمارو نمیسوزونه خیلی هم خوشبوئه😂

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این امضا قبلیم بود:برام دعا کنید خدا بهم بچه بده😥🙏امضا الانم اینه:دعا کنید خدا بچمو سالم بزاره بغلم 🙏🤗
1350

تخم مرغی داروگر.😂اصلا تا میگن شامپو ایرانی این یادم میاد

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1307

من از ناتل خیلی راضیم. کلا محصولات دکتر عبیدی خیلی خوبه

از صحت و پرژک اصلا راضی نیستم موهارو خشک میکنه

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

بعضیاتون واقعا تفاوت تاپیک فان و جدی رو نمیدونین

بعضی آهنگا رو شنیدی؟ انگار خواننده تورو میشناسه واس تو نوشته ... از تمام آدمای روزگار ؛من پناه آورده بودم سمت تو💔
1288
1335