2726
عنوان

خواب های عجیب من

557 بازدید | 135 پست

من میدونم نباید خوابمو به کسی بگم چون هر تعبیری بشه همون میشه چلی من تعبیر نمیخوام فقط تاره تعریف میکنم چه خوابی دیدم

من پَری شب خواب دیدم سرم پُرِ شپشه یعنی انقدری که فکر کنم تو هر تار موهام یه سی چهال تایی بود بعد یهو از خواب پریدم دوباره خوابیدم خواب دیدم یه خانومه میاد منو بغل میگیره روبوسی میکنه باهام بعد میگم ایشاالله خدا اونچیزیو که میخوای بتت میده (من نی نی میخوام)

ودیشبم خواب دیدم یه نی نی بغلمه بعد میگم خدایاشکرت که بهم یه چهارقلو دادی که یکیش بغلمه و انقدر نازن شاید باورتون نشه همین که گفتم خدایاشکرت که بهم چهارقلو دادی نی نی خندید چشماش باز بود میخندید بعد من بوسیدمش پوستش خیلی نرم بود نرمی شو حس کردم خیلی خوشحالم چون میدونم این خوابا یعنی خدا بهم میده نی نی 😍😍

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی تاحالا شما از این خوابای پنج بُعدی دیدی

اره ب وفور😁😁😁😁😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اره ب وفور😁😁😁😁😁

خیلی جالبه نه انگار واقعیه منم این نی نیه رو همش فکر میکردم واقعی اصلا دوست نداشتم ولش کنم اصلا دوست نداشتم از خواب بیدار شم که بیدارشدم 

خیلی جالبه نه انگار واقعیه منم این نی نیه رو همش فکر میکردم واقعی اصلا دوست نداشتم ولش کنم اصلا دوست ...

منم دو سه ماه قبل حاملگیم خواب نی نی دیدم و با جون و دل حسش میکردم حتی گرمای وجودشو اخ چقد شیرین بود😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
منم دو سه ماه قبل حاملگیم خواب نی نی دیدم و با جون و دل حسش میکردم حتی گرمای وجودشو اخ چقد شیرین بود ...

خیلی شیرینه خیــلـــی من یه بار خواب دیدم باردارم بعد گوشه سمته راست شکمم بود دستمو گزاشتم روش گِرد بود مثله توپ تویه خواب اونجاهم حسش کردم خیلی از این خوابا دیدم

خیلی شیرینه خیــلـــی من یه بار خواب دیدم باردارم بعد گوشه سمته راست شکمم بود دستمو گزاشتم روش گِرد ...

انشالله بزودی باردار میشی و خواب هات ب واقعیت میپونده😀😀😀😀

2706