2733
2739
عنوان

ازدواج دوم مهدی هاشمی

675 بازدید | 36 پست

دیروز ویدئو از مهدی هاشمی دیدم که جریان ازدواج دومشو تائید کرده بود همیشه فکر میکردم مهدی هاشمی و گلاب ادینه برا هم ممیرن و تو فیلما اینجوری به مردم اثبات میکنن اما با  این ویدئو شوکه شدم آخه چرا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگم.2شب پیش برادرشوهرم میگفت توانایی مالیشو داشته میتونست یه نفر دیگه رو هم تأمین کنه خوب کرد ازدواج کرد

منم نه گذاشتم نه برداشتم گفتم باباتم توانایی مالیشو داره بره یه زن دیگه بگیره؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

هیچوقت نمیشه در مورد رابطه خصوصی زن و شوهر نظر داد...

من و شوهرم همیشه جلو دیگران یه جوری رفتار میکنیم انگار شوهرم همش چسبیده به من من بداخلاقم و اذیتش میکنم اما بین خودمون دوتا کاملا برعکسه اینه که جلو مردمیم

دخترم تمام زندگی من
2738

زندگی شخصی خودشونه....بخاطر همین میگن گول ظاهر ادمارو نخورید بعضی وقتا به چیزایی نگا میکنیم حسرتشو میخوریم ک کلا در اشتباهیم 

خود اقاهاشمی گفته بودن من همسرم توافقی چندساله جدا ازهمیم فقط نقش بازی میکردیم بخاطر حرفه شغلیمون

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

بابا خود مهدی هاشمی گفت سال ها هست از گلاب آدینه جدا شده !!! گفت این خانم از اونجایی که خیلی به ظواهر و ویترین علاقه دارن، از من و خودش عکس منتشر میکرد و .... گفت خیلی وقت هست جدا شدیم اما به احترام دخترم رفتار های این خانم رو نادیده میگرفتم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

واااااای انقدررررر  بدم از این مهنوش میمون میاد دلم میخواد صد تیکش کنم عوضی زششششت،چندتا کامنت دیدم از افرادی ک از نزدیک میشناختنش میگفتن این چندساله ک گیر داده ب مهدی هاشمی انقد زیر پاش نشسته تا گرفتش عجوزه رو

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
بابا خود مهدی هاشمی گفت سال ها هست از گلاب آدینه جدا شده !!! گفت این خانم از اونجایی که خیلی به ظواه ...

الان دیگه چرا احترام نذاشته به نظرم اگه راست میگفت و به احترام دخترش ظاهرو حفظ میکرده هنوزم باید حفظ میکرده به نظرم داره دروغ میگه از ترس زن دومشه. قیافشم معلومه چه عفریته ایه از لج دختره و زنه اومد اینکارو کرد مردا هم که ابله

دخترم تمام زندگی من
2706