2703
2553
عنوان

اینهمه تاپیک بی محتوا چیه

8492 بازدید | 496 پست

خیلی جو بد شده خیلی خاله زنکی دیگه بدم میاد سر بزنم همش تاپیکهای بی محتوا و سطح پایین یعنی طرز تفکر اکثر خانمهای ایرانی اینه بعید میدونم من فکر میکنم خیلی ها از سایت رفتند 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

من هر مشکلی داشتم سرچ میکردم نینی سایت میومد بالا چقد محتوا داشت چقد خانما باشعور و محترم بودن گفتم عضو شم. دیدم نه بابا از 95 به بعد همش مسخره بازی

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیکای خوبم هستم. اما زیاددیده نمیشن

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2456

من خیلی وقته سایت نیومدم 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

اصلا بد وضعی شده اینجا دیگه مثل سابق ذوق ندارم بیام

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2714

دقیقاهمینجوریه تاپیکای قدیمی روک میخونی کادبرااطلاعاتشون عالی بوددرحددکتروافعتبمن یکی ک خیلی کمک میکردالان فقط خواهرشوهرمادرشوهرشوهرخیانتکارنمیدونم اراین چرندیات 

وخدایی که بشدت کافیست

رسیدگی نمیکنن سطح رو پایین نگه داشتند تاپیک خوب زود میترکه تاپیکهای چندش چند وقت هستند 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

همین الان ی آقا اومده خیلی محترمانه ی سوال پرسیده 

فقط برید کامنتارو بخونید 

با کلی دلقک بی مزه و بی شخصیت سایت آشنا بشید

خجالت آور انقدر سطح فرهنگی و شعور پائینی دارن

واقعا کی اینارو تربیت کرده!

اصلا نمیدونن ادب چیه

فضای مجازی فقط شده جایی برای خالی کردن عقده هاشون 

برای عکس پروفایل خلاقیت داشته باش.کپی نکن😅

دیروز یه تاپیک بود در مورد سگ متاسفانه چه توهینها این انسانها به خاطر یه حیوون به هم نکردن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2706