2737
2734
عنوان

چرا انقد چیزاش الکی گرانهههه؟

336 بازدید | 20 پست

تبلیغ نی نی لند ونیوشا ضیغمی رامیگم ؟مثلا یک ساک دستی لباس بچه ۴میلیون,یامایع لباسشویی بچه ۱۲۳هزارتومن چ خبرهههه

خدایا خودت محافظ دخترنازم باش

مثلا برندن 😒بخدا جنساشونم اشغاله

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خخ من فکرمیکردم دیجی کالا توهم زده این ازاونم بدترگیج میزنه  

اره انگار دارن تو پاساژای بالا شهر تبلیغ میکنن نمیگن تو این سایت همه قشری هست

چون قصدشون خالی کردن جیب پولدارای نی نی سایته نه ماها

شک نکن سود خوبی هم کردن

دنیای سرمایه داری یعنی این دیگه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
چون قصدشون خالی کردن جیب پولدارای نی نی سایته نه ماها شک نکن سود خوبی هم کردن دنیای سرمایه داری یع ...

واقعنم کسی ندید این قیمت خرید میکنه؟؟؟

2738
مثلا اسماش خارجیه 

بعضی برنداشو من میشناسم ..خودمم گرفتم . چون دلار گرون شده اینجووری گرون کردن . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
گل گفتی مردم تو خوراکشونم موندن

والا به خدا خانواده میشناسم که سه چهار ماهی یه میلو گوشت مصرف میکنن و.......... اینقدر مشکلات زیاده ..یعنی بزنم دهن این نیوشا رو جرررر بدم که .....لا اله الا ا لله 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
واقعنم کسی ندید این قیمت خرید میکنه؟؟؟

آره باور کن هستن که پنج تومن پول کیف میدن.

به قول بیل گیتس هرجی درامدتون بالا میره هزینه هاتونم بالا میره 

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706