2733
2734

همون هزینه ویزیت زنان زایمان

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویزیت +معاینه

اینجا ۸۰ تومن میشع

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731
2738
چرا دو بار

چون من نامزدم رابطه کامل ندارم و خیلی وسواس فکری دارم رو این موضوع با اینکه حلقویم ولی بعد رابطه استرس میگیرم که نکنه آسیب دیده باشه به خاطر همین دو بار که خیلی وسواسم زیاد شد رفتم معاینه

خب اسيبم ببينه شوهرته كه

من حساسم اصلا دلم نمیخواد از بین بره یا چیزی نمیدونم چرا اینجوریم به نامزدمم گفتم خیلی بعد ازدواجم حتی باید صبر کنی تا با این موضوع کنار بیام .

جدا از این مسئله مامانم قبل عروسی حتما میبرتم دکتر که بعدا برام حرف در نیارن و اینا مامانم ببرتم اتفاقی افتاده باشه آبروم میره