2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شش ساله دنبال دوا و درمونم دریغ از صد گرم😢

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

دخنرم ۱۵ ماهشه ۸/۷۰۰ .هرچی بیشتر بهش غذا میدم بیشتر پی پی می کنه. فرقی نداره 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
😢😢بچه منم ی سالشه خیلی کم وزن

چند کیلوهه عزبزم ؟ من پسرم وزن تولدش دو کیلو نیم بود ، اینقدررررررر بردمش دکتر ک خدا میدونه  باور میکنی دوسال صد گرمم اضافع نگرده ،، شش سالشه 14 کیلوهه ،  ان شالله ک بچتون همیشه سالم باشه و به وزن طبیعی برسه

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
چند کیلوهه عزبزم ؟ من پسرم وزن تولدش دو کیلو نیم بود ، اینقدررررررر بردمش دکتر ک خدا میدونه  با ...

ممنون عزیزم.2800بود الان ی سالش 7700.قدشم 72ببینیش فک میکنی 6ماهش دارم دیونه میشم از نگرانی

دختر من اصلا قطره هاشو نمی خوره همه رو بیرون میریزه حتی اگه ته حلقش بریزم بالاخره از گلوش هم شده میریزه بیرون

الان فقط بهش سه شیره میدم خدا رو شکر خوب می خوره امیدوارم اثر کنه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
ی دکتر بردم بهش زینک داد اماتاثیرنداشت

من از این شربتا دادم پسرم اابته با تجویز دکتر شربت فرگولوبین ؛  شربت ایمیونس, شربت زینک سولفات خوب بود برا اشتهاش ، برا بچه یک ساله نمیدونم خوب باشه یا نه ،، پسر منم انواع اقسام شربتا رو خورده یادم نیس ، اینا رو یادمه چون تاثیرو ب چشم دیدم باز خودم می خریدم میدادمش ،، ایندفعه بردم متخصص غدد چون قدشم کوتاهه بهش مکمل کالری ملیک داده و شربت کیدیکر اینا هم خوب هستن ؛ بگرد یه دکتر خوب پیدا کن

2706