2726
عنوان

میخوام مهریه مو اجرابگذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 35 پست

ازصمیم قلب ازخدا میخام ک هرچی رو که به صلاحته روبرات رقم بزنه 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

به نظر من که شش ماه از سال رو خونه بابام بودم برای طلاق و برگشتم دلیلت برای طلاق عقلانی نیست و اذیتت میکنن و طلاقت نمیدن. ... مهریه هم که چند وقت دیگه حلال مرد میکنن با این قوانین مملکتمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر میاد شما چندان در مورد تصمیمات فکر نمیکنی.وقتی کار از کار گذشت تازه بفکر میفتی

در هرحال قبل ازدواج فقط خودت بودی الان یه دخترم داری داری که باید فکرشو بکنی

طوری عمل نکنی که بازم دوسال دیگه بگی چه اشتباهی کردم

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
افسون جان..چه کنم‌...قبل از مرگ این اخرین راهه که به ذهنم‌میرسه..گاهی ادم بایه ازدواج غلط خودشو توی ...

دوست عزیزم ازدواج من کاملا احساسی و برای فرار از محیط پرتنش خانواده م بود. ... با کسی ازدواج کردم که نمیتونم باهاش برم بیرون چون واقعا آداب معاشرت نداره و چشم چرونه و. ...... فقط توی زندگی کار کردن رو بلده و رفیقبازی 😐😐.... چون از اقوام دور بود و ترک هستیم خانواده م نزاشتن جدا بشم و الان نزدیک ده ساله هیچ حسی به شوهرم ندارم 😔😔😔.... خانواده م نزاشتن و با دو تا بچه موندم زیر سقف این زندگی. ..... شوهر منم یه مشکلی داره که حاضر نیست دوا و درمون بشه و بسیار منو داغون کرده. .....

ولی چه میشه کرد زندگی ها سختتر از اون چیزیه که ما توی کتاب و قصه ها خوندیم 

كدوم شهرين،چن سالتونه،همسرتون چن سالشه،كارش چي هست؟از لخاظ خانواده ي خودت تامين و حمايت ميشي؟ميتوني ...

تهرانیم.۳۸ سالمونه.نه تامین نیستم.مجبورم برم‌سرکار اگه جدابشم...برادرم ارث مارو برداشت وخونه ی مادریمو تصاحب کرد.پدرم فوت کرده..اما بهتراز ادامه ی این اشتباهه

كدوم شهرين،چن سالتونه،همسرتون چن سالشه،كارش چي هست؟از لخاظ خانواده ي خودت تامين و حمايت ميشي؟ميتوني ...

کارگره..صبح تاشب کارمیکنه و بدنش حساسیت میده به خاک وخول..از نظر بدنی خیلی ضعیفه.اینجادقیقتر نگم‌بهتره.فقط خیلی مریضه

دوست عزیزم ازدواج من کاملا احساسی و برای فرار از محیط پرتنش خانواده م بود. ... با کسی ازدواج کردم که ...

شبیه منی.بااین تفاوت که من هرچی میگذره بیشتر توی این‌منجلابی که ساختم فرو میرم.دلم برای آینده دخترم‌میسوزه

2706