2410
2553
عنوان

میخوام مهریه مو اجرابگذارم

398 بازدید | 35 پست

شوهرمو خودم انتخاب کردم اماعجولانه وازسر دلسوزی.ازطرف دیگرفکرکردم که نباید سخت بگیرم وخداخودش کمک میکنه که زندگی شکل بگیره..امادوساله که اومدم توی زندگی متوجه اختلافات شدید فرهنگی وتربیتی وخانوادگی شدم.وخودش همونجورکه قبلا حدس زدم مشکلات جسمی زیادی داره.بیشترازحدتصورقبلیم..من از قبل همتنهاترشدم.البته یه دختر کوچیک خدا بمن داده.میخوام زندگیمو جدا کنم تادخترم آسیب نبینه

شاغلم نیستم.شماجایمن بودید چه میکردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسرده شده بودم وبعداز زایمان افسردگیم زیادترشد.فاصله های فکری وعاطفیمون بحداکثررسیده.از اول هم برای بهبود زندگیم تلاشی نکرد.حتی ماه عسل هم باهم سفرنرفتیم.هردواحساس پشیمونی داریم.

2456
2714

خوب فقط اومدی میگی دلم سوخت ازدواج کردم الان خسته شدم طلاق بگیرم 

خب ماچی بگیم یکم واضح تر توضیح بده از اختلافاتتون از مشکلوت ...

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
خوب فقط اومدی میگی دلم سوخت ازدواج کردم الان خسته شدم طلاق بگیرم  خب ماچی بگیم یکم واضح تر توض ...

باکسی رفت وآمد نمیکنه.بخاطرش باهمه قطع رابطه کردم.خانوادم‌نمی پذیرنش، باهاشون دعواکردم.حالا خودش کاری میکنه که از من هم دورباشه.صبح میره آخرشب میادووقتی میاد اذیتم میکنه.از خرجی زندگی فقط خوراکمونو تامین میکنه.ولی دیگه پول هیچی نداره .اهل پس انداز وآینده هم نیست..هیجی از زندگی نداره.خانواده ش هم خیلی سطح پایینن جوری که زیر خط فقرن...وتهران نیستند.از اوناهم کمک نمیگیره

سروین جون.دنیای اون خیلی متفاوته..همه چیش خاصه.اینابه کنار..منو داغون کرده.اینجوری بگم جوری سرافکنده ...

تقریبا مشکلمون یکیه منم خواستم مهریم بذار اجرا ولی گفتن برای هر ۱میلیون باید ۳۰تومن بدی دولت واسه تمبر

فکر نمی کنی همانطوریکه ازدواجت عجولانه بود طلاقتم عجولانه است؟

افسون جان..چه کنم‌...قبل از مرگ این اخرین راهه که به ذهنم‌میرسه..گاهی ادم بایه ازدواج غلط خودشو توی چاهی عمیق میندازه که برگشتن بحالت قبل محال بنظر میرسه

2706