2703
2553
عنوان

کاش شوهر نمی کردم

529 بازدید | 28 پست

۲۲سالم بود و تازه درسم تموم شده بود که مامانمو از دست دادم خیلی بهش وابسته بودم پنج سال گذشت و من هیچ وقت دیگه ادم سابق نشدم دیگه نمی تونم بخندم یه سال بعد این اتفاق شوهر کردم با کسی که ارزوم بود ولی کاش ازدواج نمیک دم همش دلم خونه پدرمه اینکه الان بابام تنهاس چکار میکنه  شوهرم هیچچ وقت نتونست تنهایمو پر کنه صبح که من میرم سرکار خوابه شبم تا ۱۲شب مغازست وقتی میاد شام میخوریم میخوابیم خیلی دلم گرفته میگم کاش حداقل شوهر نمیکردم که از ازن تنهاتر نشم 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم نمیشه همشم ک ب فک بابات باشی زندگی ادامه داره 

خدامامانتو بیامرزه واقعا سخته 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

روزا که همسرت خونه نیست نمیتونی به پدرت سر بزنی؟فکر نکنی بقیه زندگی ها زن و شوهر از صبح تا شب نشستن ور دل هم دل میدن و قلوه میگیرن!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2714

شوهرت معتاده؟ دست بزن داره؟ بداخلاقه؟

گاهی وقتا خوشی میزنه زیر دلمون...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

خب به زندگیتون هیجان بده شاید اگر. هیجان داشته باشه شوهرتم زودتر بیاد خونه

خدا مادرتو رحمت کنه ولی نمیشه تا ابد غمگین موند که زندگی ادامه داره

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

خدا مادرتونو رحمت کنه و به شما صبر بده 

برنامه ریزی کن برای زندگی خودت و به پدرت هم برس خیلیا مثل شما هستن و دارن زندگی میکنن همینه دیگه برای همه هست 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2706