1345
1273
عنوان

کاش شوهر نمی کردم

381 بازدید | 28 پست

۲۲سالم بود و تازه درسم تموم شده بود که مامانمو از دست دادم خیلی بهش وابسته بودم پنج سال گذشت و من هیچ وقت دیگه ادم سابق نشدم دیگه نمی تونم بخندم یه سال بعد این اتفاق شوهر کردم با کسی که ارزوم بود ولی کاش ازدواج نمیک دم همش دلم خونه پدرمه اینکه الان بابام تنهاس چکار میکنه  شوهرم هیچچ وقت نتونست تنهایمو پر کنه صبح که من میرم سرکار خوابه شبم تا ۱۲شب مغازست وقتی میاد شام میخوریم میخوابیم خیلی دلم گرفته میگم کاش حداقل شوهر نمیکردم که از ازن تنهاتر نشم 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

روزا که همسرت خونه نیست نمیتونی به پدرت سر بزنی؟فکر نکنی بقیه زندگی ها زن و شوهر از صبح تا شب نشستن ور دل هم دل میدن و قلوه میگیرن!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1348

شوهرت معتاده؟ دست بزن داره؟ بداخلاقه؟

گاهی وقتا خوشی میزنه زیر دلمون...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)

خدا مادرتونو رحمت کنه و به شما صبر بده 

برنامه ریزی کن برای زندگی خودت و به پدرت هم برس خیلیا مثل شما هستن و دارن زندگی میکنن همینه دیگه برای همه هست 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
1226

تو باید زندگیتو عوض کنی 

فکر‌ کردی الان مامانت اون دنیا به خاطر حال و روزت چقدر ناراحته ؟

به خودت برس این خواست خدا بوده که مامانت بره تا تو بتونی به خودت تکیه کنی 

با شوهرت خوب باش اونم رفتارش عوض میشه میدونم سخته ولی به پدرت هم سر بزن تو باید دلشو خوش کنی که فکر نکنه دوسش نداری و همه ی خوشی‌تون به خاطر مادرت بوده 

ماییم و صراحت کهنه ی تازه شدن ....
امشب همه تاپیکا با همین عنوانه چرا،

دقیقا یه چند وقته اینجوری شده...مثلا چند روز پیش همه باهم تاپیک مشر  وب زدن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)
1335