2726

براي سونو ان تي اخر بايد مثانه پر باشه يا خالي؟؟

جوابش رو همون روز ميدن يا چند روز بعد ؟؟

نميدونم اين چه استرسيه همش فكر ميكنم خدايي نكرده زبونم لال فردا ميگه نيني مرده .دعا كنيد برام بچم سالم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید پر باشه جوابشم همون موقع میدن نگران نباش گلم ایشالله همه چیز خوبه

اطلاعات غلط ندین بهش خب..تو بارداری فقط مثانه باید خالی باشه

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
اطلاعات غلط ندین بهش خب..تو بارداری فقط مثانه باید خالی باشه

عزیزم من خودم باردارم رفتم چه اطلاعات غلطی سونو ان تی مثانه باید پر باشه بعد تو انومالی نیازی نیست

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
عزیزم من خودم باردارم رفتم چه اطلاعات غلطی سونو ان تی مثانه باید پر باشه بعد تو انومالی نیازی نیست

منم رفتم..من هفته بیست ویکمم..همه سونوگرافها میگن برای دقیقتر تشخیص دادن بهتره خالی باشه..

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
منم رفتم..من هفته بیست ویکمم..همه سونوگرافها میگن برای دقیقتر تشخیص دادن بهتره خالی باشه..

شاید سونوگرافیا باهم دیگ فرق دارن ...ولی هفته هشتم ١٢ ک میگن جنین خیلی کوچیک تر مثانه پر باشه بیشتر مشخص میشه وبعدش دیگ لازم نیست

شاید سونوگرافیا باهم دیگ فرق دارن ...ولی هفته هشتم ١٢ ک میگن جنین خیلی کوچیک تر مثانه پر باشه بیشتر ...

خب هفتهه هشتم هم رفتم ولی مثانم پر بود دوباره تکرار کرد براقلب بود..صداشو بلند کرد شنیدم وگ فت خالی کن مثانتو باز برگرد

خب هفتهه هشتم هم رفتم ولی مثانم پر بود دوباره تکرار کرد براقلب بود..صداشو بلند کرد شنیدم وگ فت خالی ...

اره اولش پر بعد خودش میگه برو خالی کن

2706