2703
2553

فردا آخرین امتحانامه هم 2 تا امتحان پشت سر هم دارم که یکی از دلایل استرسمه (برام خیلی دعا کنید ) 

هم تنهایی با ماشین میخوام برم که خیلی خیلی  استرس دارم و مجبورم با ماشین برم  چون هم امتحانم ساعت  8 شروع میشه و هم 30 کیلومتر با تهران فاصله هست اتوبان تهران _ساوه(که شلوغه و کلی ماشین های بزرگ هست ) باید با وسیله شخصی برم تا سر موقع برسم . ( اولین بارم نیست که این راه و رانندگی میکنم شاید 5 یا ششمین باره ولی هر سری با با پدرم بودم یا با همسرم ) 

خلاصه خواهرا دعا کنید فردا برام روز خوب و آرومی باشه 😘

سادات(سید) نیستم . چون اسمم تک باشه و بتونم ثبت نام کنم  نوشتم شکوفه سادات 😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

هر بار ک پشت فرمون میشینی یا آیت الکرسی بخون برای سلامتییه امام زمان یا دعای ظهور آقا رو بخون ،این کار همیشگی منه و بارها از تصادف نجات کردم 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
با اتوبوس برو 

من خودم تمام گزینه هامو سنجیدم از جمله با اتوبوس رفتن       دانشگاه من با تهران فاصله زیادی داره و اگه بخوام اتوبوس برم باید نزدیک یه ساعت معطل بمونم چون قانونش اینه که باید پر بشه تا اتوبوس راه بیافته و شروع کارشون در تابستان از ساعت هفته صبحه 

سادات(سید) نیستم . چون اسمم تک باشه و بتونم ثبت نام کنم  نوشتم شکوفه سادات 😁😁

عزیزم شما قراره پیشرفت کنی ترستم کاملا طبیعیع تا وقتی غلبه نکنی بر ترست پیشرفت نمیکنی منم مسل شما بود به محض اینکه وارد ماشین شدم ترسم ریخت خدا رو شکر قبولم شدم تازه قبل از من پنج تا پسر افتادن من اولین دختر بودم خدا رو شکر قبولم شدم