2703
2553

سلام

من آدم اجتماعی و معاشرتی هستم ولی خیلی پرحرف و شلوغ نیستم و مودبم بدم میاد از صمیمیت بیش از حد با آقایون...کلا ترجیح میدم تو جمعای دوستانه بیشتر با خانما صحبت کنم با آقایون در حد شوخی و بهم دست زدن و اینا اصلا نیستم

شوهرم کلا خیلی اجتماعیه اما خب اونم رعایت میکنه کمتر از من اما اهل رعایته.

حالا ما چند روز پیش اتفاقی یکی از آشناهای شوهرمو یجا دیدیم که با خانمش بود به اتفاق دو تا از دوستای خودشون و خانوماشون دیگه جوری شد قضیه که رفتیم باهم شام بخوریم.

اینا انقدر باهم میگفتن و میخندیدن که نگو خیلی باهم راحت بودن اسم کوچیک صدا میزدن در حد روشونه زدن به هم دست میزدن...وای من اصلا راحت نبودم

بعد یکیشون خیلی بی ادب بود شوخیای زشتی میکرد که من خودمو به اون راه میزدم که یعنی مثلا من نفهمیدم منظورتو یا با بقیه خانما شوخی میکرد مثلا بهشون میگفت اسکل یا حرفای اینجوری بقیه هم میخندیدن، کلا حرفای چرت و پرت میگفتن و هرهر میخندیدن....من اصلا در حد توانم نیست که اجازه بدم کسی اینجوری باهام صمیمی بشه خوشم نمیاد

اما به شوهرم خوش گذشت میگفت اکیپ باحالی بودن😒

نمیدونم من باید خودمو وفق بدم من مشکل دارم یا بقیه هم اینحورین

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

منم خوشم نمیاید فک کنم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان همه جمعا همینطوره

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2456

نه تو کاملا عادی هستی. شوهرت باید باهات سازگار بشه.

اونایی که اینجوری خیلی با دیگران راحتن، زن و شوهر باید نثل هم باشن. اما نمیشه که تو نجیب باشی شوهرت اونجوری باشه.

با شوهرت حرف بزن بگو که ناراحت شدی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
الان همه جمعا همینطوره

الان باید مثل اون تاپیک اعلام کنیم که حق با استارتره تا شوهرش نظراتو بخونه و حرف خانومشو قبول کنه😂

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
نه تو کاملا عادی هستی. شوهرت باید باهات سازگار بشه. اونایی که اینجوری خیلی با دیگران راحتن، زن و شو ...

نه بنده خدا شوهرم چیزی نگفت که مثلا دلش میخواد من اونجوری باشم

اما کلا دیگه میبینم اکثر گروه های دوستی این مدلین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2714
الان باید مثل اون تاپیک اعلام کنیم که حق با استارتره تا شوهرش نظراتو بخونه و حرف خانومشو قبول کنه😂

نه بابا مشکل من اصلا شوهرم نیست

خواستم ببینم همه جمعای دوستی این مدلین یا اینا اینجوری بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ها راست میگی 

آره اسی جان چ جمع بدی بودن😰

چقد بی ادب😨

چطور شوهرت بهش خوش گذشته با اونا😱

بسه یا ادامه بدم😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706