2410
2553

اولش بگم كه هر كي اين چيزا رو خرافه ميدونه و خيلي روشن فكر لطفا نظر نده چون فعلا جوابي كه گرفتيم برامون مهم بوده نه دعا بوده نه چيزي كه گناه باش 

خالم خيلي شوهرش گير بود خيلي بد اخلاق هر روز با هم دعوا داشتند يه ماه بود  خالم اورده بود شوهرش انداخته بود خونه پدربزرگم هر روز كارش گريه بود رفته بود خونه مادر دوست دخترش كه جريان و تعريف ميكنه و يه پير زن اونجا بوده و بهش گفته كه تو چشمات معلومه مال چيه اين گرفتاريا يه كاري بهت ميگم برو انجام بده شوهرت خوب ميشه اول بهش گفته آرايشگرت رو عوض كن بعد يه ارايشگاهي برو كه زير زمين نباش بعد برو خونت دم در و دور تا دور  خونت نمك بپاش همين كه خالم آرايشگرش و عوض كرد شوهرش شب اومد با عذر خواهي بردش 

منم شوهرم خيلي سرد بود منم عوض كردم و نمك ريختم شوهرم ولم نميكنه راه به راه حرفاي عشقولانه ميزنه به چند نَفَر ديگه هم گفتم همين ديشب گفتند كه شوهرشون از اين رو به اون رو شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خوشبحالتون پ.... 

شوهر منکه فک نکنم با اینچیزا عوض شه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

دم در خونه  یعنی تو کوچه  نمک ریختی  یا دم واحدتون ? 

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2706