2703
2553
عنوان

عفونت ادراری در بارداری

116 بازدید | 11 پست

سلام دوستلی خوبم چند روز پیش آزمایش دادم و دکتر گف ک عفونت داری و برام آنتی بیوتک نوشت گف بعد از یک هفته آزمایشو تکرار کن میخام بدونم جز دارویی ک دکتر برام نوشت درمان خانگی هست ک بتونم زودتر خوب بشم اگه میدونید لطفا جواب بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دودوره سیفیکسیم مصرف کردم البته ک بگم وقتی میخاسنم بشینم یه پارچ آب پیش خودم میذاشتم هرروز میخوردم گاهی اوقات دوپارچ اب تااینکه بعد دودوره ازسرم کنده شد..راستی بهداشت رعایت بشه

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
2720

همون بهتر که تحت نظر پزشک باشی بهتر تا درمان خانگی انجام بدی سر خورد الکی کار نکن هنون دارو رو بخور بهتر منم انجام سرخودم انجام دادم که بعدش یه هفته بستری شدم 

2714

خانم لطفا خوددرمانی نکن و تحت نظر پزشک خودت باش عفونت واژن چند نوع هستش اول باید ازمایش بدید معاینه بشید بد طبق ازمایشات بهت دارو بدن،اینجا اینجور مسائلو فقط از کلینیک سایت راهنمایی بخواید ن تو تاپیک.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

باورت نمیشه من از 29هفتگی که ازمایش دادم عفونت ادراری داشتم یه سره سفیکسیم 400 میخوردم دوباره از تکرارمیکردم خوب میشدم دوباره از میدادم عفونت دوباره قرص وازمایش همینجوری ادامه داشت دیگه زایمان کردم خوب شدم