2410
2553

سلام من همسرم مهر سال قبل عمل واریکوسل انجام داد بعد دو ماه من باردار شدم ولی پوچ بود و سقط کردم امروز آزمایش داد اسپرمش خیلی خیلی بد شده قبل عمل از این بهتر بود آیا باید بازم عمل بشه یا با قرص درمان میشه ؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

کدوم دکتر عملش کرده و بعد از عمل دارو تقویتی مصرف کردن؟ 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

با دکترش صحبت کنید دوباره.

شوهر منم عمل بعد 3 ماه باردار شدم پوچ بود و دوباره6 ماه بعد باردار شدم و سالم بود.

حتما از خوراکی های سالم و گرمیجات استفاده کنه.گوشت گوسفندی و تحرک و بیضه هاش رو ساعتی یک بار با اب سرد بشوره.😉

😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
با دکترش صحبت کنید دوباره. شوهر منم عمل بعد 3 ماه باردار شدم پوچ بود و دوباره6 ماه بعد باردار شدم و ...

یعنی با اینا حل میشه چند ماه پیش گیری کردی بعد سقط؟؟؟؟

با دکترش صحبت کنید دوباره. شوهر منم عمل بعد 3 ماه باردار شدم پوچ بود و دوباره6 ماه بعد باردار شدم و ...

اسپرمش بعد و قبل عمل چقدز بود ؟؟؟

بدون اطلاع  از کیفیت آزمایششون نظر دادن درست نیست. فقط اینو میتونم بهتون توصیه کنم که تو خوراکشون از سردیجات پرهیز کنین. هر صبح تخم رو توی پیاز سرخ کرده و روغن زیتون سرخ کنین و بدین میل کنن. حتما مثبت خواهد بود

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
یعنی با اینا حل میشه چند ماه پیش گیری کردی بعد سقط؟؟؟؟

تقریبا 2 ماه. 

نه عزیزم. با اینا شرایط بهتر میشه.

بگو شورت تنگ و شلوار جین هم نپوشه.

اب سرد خیلی تاثیر داره.

شوهر من ال کارنیتین میخورد.

ویتامین ای. و د3.

جفتمون هم عسل و دارچین میخوردیم. من از روز اول پری تا روز 14.شوهرم هر روز.

عسل و دارچین رو باهم مخلوط کن. روزی یه قاشق مربا خوری بزارید دهنتون بعد کم کم مک بزنید تا از طریق بزاق دهان جذب بشه. عالیه.

😍😍😍😍😍
2714
تقریبا 2 ماه.  نه عزیزم. با اینا شرایط بهتر میشه. بگو شورت تنگ و شلوار جین هم نپوشه. اب سرد ...

خیلی ممنون که جواب دادی همشو انجام میدم توکل بر خدا

سلام نام کاربری mamanayaz   شما این پیام رو برج 4 داده بودین بالأخره بتردار شدین ، شوهر خواهر من الان 9 ماهه عمل کرده ولی خواهرم باردار  هنوز نشده ، شما چی شد باردار شدین چکار کردین

سلام نام کاربری mamanayaz   شما این پیام رو برج 4 داده بودین بالأخره بتردار شدین ، شوهر خواهر م ...

بله من الان باردار هستم 8 هفتمه یه دوره 4 یا 5 ماهه ویتامین و کلی تقویتی خورد اسپرمش بعد از این ها شد 40 میلیون که قبل عمل 18 میلیون بود باید حتما به پزشک اورولوژی مراجعه کنن و حتما حتما گرمیجات و خورد خوراک مقوی بخورن تا زودتر نتیجه بگیرن چون اسپرم تازه بعد 3 ماه شروع میکنه به بازسازی

راهنمایی دیگه ای میخوایین بفرمایین

سلام آز 3 ماه و 6 ماه بعد از عمل واریکوسلشون خوب بود بعد از 9 ماه از عمل باردار نشد دکتر گف آز بده که آز 9 ماه بعد از عمل خیلی افتضاح شده ، شما چند ماه بعد از عمل دقیقا باردار شدین ، دکتر براش دوباره آمپول و قرص دادش گفت  یک سال تا یکسال و نیم وقت داری طبیعی باردار بشی اگه نشی باید بری آی وی اف ، تورو خدا میشه از شرایطت  و آز شوهرتون بگید آیا آز شوهر شما بعد از عمل بد هم شد یعنی افت کرد چجوری بود

سلام آز 3 ماه و 6 ماه بعد از عمل واریکوسلشون خوب بود بعد از 9 ماه از عمل باردار نشد دکتر گف آز بده ک ...

بزار واست دقیقا بگم که چی شد 

مهر ماه عمل کرد و دکتر واسش ویتامین Eو کارنی تین نوشت دوماه بعد من باردار شدم 

بعد من اسفند سقط کردم حاملگی پوچ بود بازم اقدام کردیم و سه ماه گذشت و خبری نشد دوباره دکتر رفتیم و همسر خرداد ماه آزمایش داد که بعد عمل اولین بار بود وضعیتش خیلی خراب بود 1 میلیون اسپرم با تحرک 2 درصد به دکترم که  نشون دادم گفت امکان نداره باردار بشی بیاiui

همسر من کلا مخالف روش های کمک باروری بود و بهم گفت تا عمر دارم نمیرم دنبال iuiو  ivf

منم نا امید از همه جا اومدم نی نی سایت و دیدم خیلی ها نوشتن اینجوری بودن همسرشون با رعایت یسری چیزا باردار شدن همسر من دیگه دکتر نمیرفت و من شروع کردم به دادن داروهایی مثل ویتامینE وCو اسید فولیک و ال کارنی تین و کلومیفن روزی 1 عدد و ویتامین D هفته ای یدونه 4 ماه خورد و در کنارش هر روز شیر موز با عسل طبیعی و دارچین و عسل و ارده و شیره خرما و آجیل و خرنوب و نخود آب و آبگوشت و ......حسابی رسیدم بهش 4 ماه که گذشت من بازم باردار نشدم کلا دیگه نا امید ول کردم والتماس کردم بره دکتر که رفت  سونو دکتر گفت مشکلی نداری چون دکترش احتمال داده بود عملش موفق آمیز نبود ولی مشکلی نبود بعد یجای معتبر آزمایش داد که 2 ماه لفتش داد و اون روزی که رفتیم آزمایش دیدیم 40 میلیون شده ولی باز تحرکش کم بود منم وقت پریودم بود خیلی بی خیال بودیم گفتیم حالا زمان میبره بچه دار بشیم اما من دیگه خوشبختانه پریود نشدم و الان باردارم باید صبور و بی خیال باشه خواهرت و اینکه حسابی به شوهرش برسه و این دارو ها رو مدتب بخوره انشاءالله زودی نتیجه میگیره دکتر شوهرم گفته بود یه آزمایش معیار نیست که اسپرمت همونی که رو برگه آزمایش نوشته سه بار تو جای معتبر تکرار کنین خودتون هم میبین خیلی فرق میکنه فقط استرس باعث میشه بچه دار شدن به تاخیر بیوفته

ببخش که خیلی طولانی شد امیدوارم مفید واقع بشه تجربیاتم

2706