2726
عنوان

پنهان كارى 🤔

218 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

احساس بدى نسبت همسرم پيدا كردم هميشه با خودم فكر ميكنم چه چيزهاي ديگه اى از من پنهان ميكنه 

چند وقت پيش فهميدم خواهر شوهرم با زن داييش كه همسرش به رحمت خدا رفته، دعوا بدى داشته تو خونه پدرش و فحاشى كرده بهشون كه به خاطر اينكه از شوهر من خوشت مياد زياد مياى اينجا و .... كلى داد و بيداد و دعوا شده خونه پدر همسرم و من اين موضوع بعد يك سال فهميدم

بعد قبل اون يكى از دوستانم گفت خواهر شوهرت زن دوم شده در كمال تعجب باز هم من نمى دونستم و همسرم چيزى به من نگفته بود

احساس ميكنم اصلا شوهرم تو زندگى با من صادق نيست و هميشه يك شكى تو دلم نسبت بهش دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینکه اسرار خانوادگیش رو به شما نگفته به نظرم پنهانکاری نیست 

واقعا به من ربطى نداشته؟ من ادم انتقاد پذيرى هستم فكر نكن ناراحت ميشم اما مگه من خانوادش نيستم؟ 

نه عزیزم اتفاقا این نشون میده که همسرت خانواده دوست و بسیار بافهم و کمالات هست این مطالبی که تو ازشون سر در آوردی همه گی پراز انرژی منفی و یه جورایی هم ازنظر من آبروریزی بود

من احساسم این هست که همسرت دوست نداره خانواده ش در نظر تو پست و بی ارزش بشن و این جور خبرهای ناگوار و زشت رو برات بازگو نمیکنه تا شاید بتونه اندک ارزشی که از خانواده ش باقی مونده رو حفظ کنه

من برداشتم این هست که تصور و ذهنیت تو از خانواده ی همسرت برای همسرت خیلی مهم هست که دوست نداره خراب بشه و گاهی لازم میدونه بدین جهت پنهان کاری انجام بده 

واقعا به من ربطى نداشته؟ من ادم انتقاد پذيرى هستم فكر نكن ناراحت ميشم اما مگه من خانوادش نيستم؟  ...

بله شما جزیی از خانوادشی ولی ی سری چیزا قابل گفتن نیست واقعا حس خجالت مانع گفتن شده همین 

البته امیدوارم مسائل دیگه رو پنهان نکنه 

😢😢