2733
2734
عنوان

اشتباه بزرگي کردم... پشیمونم! خیلی!

1051 بازدید | 34 پست

راست مي گن از قدیم که نباید ایراد شوهرتون رو پیش خانوادش بگین.

مادرشوهرم زن خوبیه.  البته خیلی زرنگ و سرزبون دار و با سیاسته اما بد ذات و بد جنس نیست. 

خیلی وقتها زنگ میزنه پیش من درد و دل مي کنه.  با پدرشوهرم حرفشون میشه ساعت ها زنگ مي زنه ازش پیش من بد مي گه منم فقط گوش مي دم یا از دست دختراش ناراحت مي شه زنگ میزنه به من درد و دل مي کنه.  من معمولا فقط گوش مي دم چیزی نمي گم که بعدا شر بشه. 

امروز زنگ زد از دست شوهرم ناراحت بودم برای اولین بار گفتم که ازش ناراحتم.  ضمنا گفتم که برای چی.  خلاصه اون قدر از پسرش طرفداری کرد که من مقصر شدم. 

البته شوهرم مرد خوبیه اما خوب اخلاقای خاصي داره.  

نباید مي گفتم پشیمونم.  خودم رو کوچیک کردم.  اه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

چه مادرشوهر جالبی که پیش شما درد ودل میکنه

اره برای منم پیش اومده ومقصر شدم ناراحت نباش ولی از این بعد جلوش یا اصلا ازش تعریف نکن یا خوبیشو بگو همین واست تجربه شد

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

عزیزم بعد ده سال زندگی مشترک بهت میگم خانواده شوهر به هییییییچ عنوان مثل خانواده درجه یک خودت نمیشن حالا اگه اونا پیشت درد دل کردن و حرفی زدن گوش بده ولی هررررگز حرف دل خودتو بهشون نزن

عيبي نداره ، كار درستي نكردي اما اشكالي نداره 

مثبت نگاه كن شايد ميخواسته يك جوري ميخواسته از دلت دربياره داشته اشتباه همسرت كم اهميت جلوه ميداده 

مثل وقتي كه با دوستات حرف ميزني و بهت ميگند نه اشكال از شوهرت نيست براي اينكه روت تاثير منفي نگذارند

2706