2726

سلام وقتتون بخیر

من الان اولین روز هفته ۳۳ بارداری ام قبل بارداری کم خونی داشتم قرصم نه مرتب اما مصرف میکردم بارداریم ناخواسته بود الان از اول بارداری قرص های خارجی مصرف میکنم از مولتی ویتامین اهن و‌...اما از اوایل بارداری تا الان بشدت کم خون تر شدم آزمایشی که برا قند وچکابه رو به دکترم یا بهداشت نشون دادم همه بهم حرف زدن 

میشه بگید دیگه باید چیکار کنم از نظر تغذیه ام به خودم میرسم تا الان فقط ۹ کیلو اضافه وزن داشتم فک کنم بچم خیلییی ضعیف بشه انقددددد عذاب وجدان دارم دلم خونه از صبح دارم گریه میکنم

میشه اگه تجربه ای دارین بهم بگید

استرس ممنوع

پسته،بادوم،سبزی های برگ سبز دارن،غذاهای کلسیم دار بخور.

یه ربع جلو نور افتاب اول صب بشین.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

نگران نباش زنموی من نزدیک چهل کیلوئه سه تا پسر تپل و سالم بدنیا اورده اصلا هم بچه هاش عیبی نداشتن.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۹ کیلو اضافه کردی خوبه دیگه

کم خونی هم بعد زایمان ممکنه برای خودت دردسر بشه، ربطی به جنین نداره

خیالت راحت، جنین رشد خودشو کرده و کاملا نرماله

شمام کوتاهی نکردی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌