2726
عنوان

قهر

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 25 پست
الان توی شرایط منی😁 من ک عمرا پا پیش بذارم چندیدن باره اشتباهشو تکرار کرده

وای اصلا وقتی قهریم قلبم میگیره از غصه 

اصلاااا قهر دوست ندارم یا باهمیم یا کلا تمومش کنیم دیگه قهر چیه 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
پس کی باید ب اشتباهش پی ببره و بفهمه نباید تکرارش کنه؟

ما اشتباه نمیکنیم ...فقط گاهی سر چیزای الکی دلخور میشیم ...زودم همو میبخشیم اذیت نشیم 

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مث تو مقصر نیستم گاهی اوقات اما تحمل قهرم ندارم ...اما میرم جلو شوهرمه مگه غریبه دل اون شاد بشه ...

منم همینجوریم ولی این دفعه خیلیییی بهم برخورده 

فکز کن مقصره قهر میکنه بعد زنگ میزنم قطع میکنه 😏 منم گفتم عمرااا دیگه به تو زنگ بزنم 

وای اصلا وقتی قهریم قلبم میگیره از غصه  اصلاااا قهر دوست ندارم یا باهمیم یا کلا تمومش کنیم دیگ ...

حالا من در مورد همسرم میگم.. ما ک تموم کردن در کار نیست

ولی اینجور وقتا واقعا میموندم چکار کنم

دلخوریو پا پیش بذارم و تموم کنم یا صبر کنم تا ب اشتباهش پی ببره

2728
اشتی کن ولی شرط و شروط بذارید تحت هیچ شرایطی حق قهر نداریم حتی بدترین بحث هم شد روز بعد به خم پیام م ...

مام همیشه همین جوری بودیم الان دو دفعه اس قهر میکنه حرف نمیزنه

باید جدی راجع به این موضوع حرف بزنم باهاش

عزیزم حالا ک فهمیدم دوست پسرت نه شوهرت ...اصلااااااا نری طرفش دارم اینو خواهرانه میگم نرووو ...اگه شوهر واقعیت شد اجازه داری بری ...ولی الان نرو اینجور رابط ها نری زیاد جلو اون بیشتر می یاد طرفت تجربه ثابت کرده ....و بدون انسان واسه چیزای ک دوره یا نداره حریص تره هیچچچ وقت زنگ نزنی دیگه 

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم حالا ک فهمیدم دوست پسرت نه شوهرت ...اصلااااااا نری طرفش دارم اینو خواهرانه میگم نرووو ...اگه ش ...

نه دیگه نمیرم 

این دفعه خیلی کلافم کرده 

اگه بخواد خودش میاد نخوادم که دیگه هیچی

نه دیگه نمیرم  این دفعه خیلی کلافم کرده  اگه بخواد خودش میاد نخوادم که دیگه هیچی

آفرین محکم باش حق ب جانب ...و بدون ک مقصر اونه باااااایددد بیاد خودش