2410
2553
منم یکسال کفش طبی پاش کردم .دکتر کامیارعرب دیدنش گفتن چرخش زیاده این کفشا کفایت نمیکنه

پس منم ببرم کامیار،امروز زنگ میزنم،خدا کنه جواب بده درمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خواهش میکنم ان شاله زود پاشون اصلاح میشه 

الان زنگ زدم،خیلی شلوغ بود،انگار حموم زنونه بود😆😆آخر مرداد وقت داد،هر چی التماس کردم گفت اصلا وقت ندارم

2714
چقد مشکلات زیاد شده.منم پسرم روبع داخل ..خیلی واضح میزاه    

ان شاءالله درست میشه،نباید نگران باشیم،منم ۶۰۰پارسال پول کفش دادم،هیچی به هیچی،رفتم کلینیک روانمهر سید خندان،دوستم معرفی کرد،اما راضی نبودم،کفش ساقدار طبی بود،متنفر بود از کفشاش انقدر سنگین و بد بود

ان شاءالله درست میشه،نباید نگران باشیم،منم ۶۰۰پارسال پول کفش دادم،هیچی به هیچی،رفتم کلینیک روانمهر س ...

سلام.خانوم.شما کلینیک کامیار تشریف بردین؟ مشکل فرزندتون رفع شد راضی هستین؟ من دخترم ایکس لگه یک ساله کفش مخصوص میپوشه ولی بدتر شده که بهتر نشده میخوام برای ادامه درمانش برم کامیار. شما اگه جواب گرفتین برای بچتون لطفا راهنمایی کنین منو .ممنون    

سلام.خانوم.شما کلینیک کامیار تشریف بردین؟ مشکل فرزندتون رفع شد راضی هستین؟ من دخترم ایکس لگه یک ساله ...

عزیزم من دکتر سعید توکلی و دکتر پنجوی بردم پسرمو،دی ماه پارسال،هر دو گفتن مشکل نداره،کفشم تو خونه نپوشون،تأثیر نداره،تا ۸سالگی خوب میشه،اما چون وسواسم رفتم دوباره کفش سفارش دادم،و الان فقط بیرون میپوشه،دوتا فوق تخصص معروف که برای گرفتن وقت ازشون ۶ماه حداقل همه تو نوبتن و اگر لازم باشه صد درصد جراحی میکنن به من اینو گفتن،دیگه رفتم سهروردی خیابان زینالی،یه ارتوپد فنی بود دادم کفش درست کرد،حالا منتظرم تا ۸سالش بشه دیگه،اکه احتیاج به عمل بود حتما حداقل یکیشون میگفت بیا عمل کنم