2733
2734

شش روز پیش موعد پریود من بوده.لک دیدم دوروز خفیف بعد قطع شد تمیزه تمیزم تا امروز 

سر گیجه دارم.خوابمم زیاد شده..

آیا کسی از شما عزیزان بوده که با این شرایط باردار 

باشه؟

منزلمون از شهر و داروخانه دور هست.به همسرم گفتم بیبی چک بگیره تا یکی دوساعت دیگه میرسه دستم....

اما کنجکاو بودم ببینم شما دوستان گلم کدوماتون با این شرایط باردار بودین

ممنون میشم اگه وقتتون و نظرتون رو در اختیار من بذارین

کار خوبه خدا درست کنه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا بارداری

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728
بهت پیشنهاد میکنم تا اولین جواب ازمایش صبر کن، بعد شادی کن که خدای نکرده تو ذوقت نخوره. برات بهترینا ...

انقده خوشحالم اما ته دلم یکم جا برای نشدنش گذاشتم

کار خوبه خدا درست کنه!
نمیدونم عزیزم هرکی علاعمش یجوره منکه کم خواب شدم وخسته سرگیجه یکم دارم شایدم بارداری بسلامتی

مبارکت باشه بحق فاطمه زهرا بسلامتی بیاد بغلت

کار خوبه خدا درست کنه!
2738

من اولین باره اینجوری شدم.پریودام منظمه فقط پارسال یبار پنج روز عقب افتاد بدون لک بینی

به خواهر شوهرم گفتم دیروز آبجی اینطور شدم این ماه

گفت پریود میشی 

گفت ماه قبل اونم اینجوری شده بوده

کار خوبه خدا درست کنه!

اما زنداداشم موعدش لک دیده بود فکر کرده بود پریوده اهمیت نداده بود دوهفته بعدش به ما گفت گفتیم بیبی چک بزن 

امتحان کرد باردار بود😍

کار خوبه خدا درست کنه!
اما زنداداشم موعدش لک دیده بود فکر کرده بود پریوده اهمیت نداده بود دوهفته بعدش به ما گفت گفتیم بیبی ...

من معمولا یه هفته قبل لک میشدم.تو موعد پریود نه.به شوهرت بگو دو تا بی بی چک مارک مختلف بگیره.مال من اولی که گذاشتم خطش انقدر کمرنگ بود که شک کرپم.رفتم یه مارک دیگه خریدم که خیلی واضح نشون داد

2706