2737
2734

من چند سال بود نفسم بالا نمیومد بزور نفس میکشیدم و هر چقدم حتی با دهنم نفس میکشیدم حس میکردم به دیواره گلوم میخوره و برمیگرده هیچکی تشخیص نداده بود همه فقط میگفتن بهش فکر نکن..... تازگیا یه دکتر عمومی رفتم و گفت بخاطر زبون کوچیکته گفت خودش خوب میشه اما تا کی؟   تو اینترنتم سرچ کردم نوشته بود ممکنه خفه شم   همشم همه نفس کشیدنامو مسخره میکنن   کسی بوده اینجوری باشه و خوب شده باشه؟ اگه هست چیکار کردین 

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما لوزه سومه؟

فکر نکنم اخه خود زبونمه امروز نگاه کردم دیدم یه چیز صورتی خیلی کمرنگ وصل شده به زبون کوچیکم بعضی وقتاام جدا میشه میچسبه به سمت چپ بعد دوباره اویزون میشه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2728
اگه منظورت لوزست من بچه بودم عمل کردم عملشم اسونه عمل کن

شما به زبون کوچیکتون زایده وصل بود؟ پیش چه دکتری برم بخدا سه ساله هر ثانیه دارم نفسامو حس میکنم و حس خفگی دارم

لوزه داری

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
فکر نکنم اخه خود زبونمه امروز نگاه کردم دیدم یه چیز صورتی خیلی کمرنگ وصل شده به زبون کوچیکم بعضی وقت ...

منم یچی شبیه پلیپ دارم ولی دکتر نمیرم ایتَسَم 

ببخشیدا شبیه کیسه حبابکیه تو بینیمه

Please leave me alone.Don't invite me!Don't call me!Don't text me!I'm 
2738
فکر نکنم اخه خود زبونمه امروز نگاه کردم دیدم یه چیز صورتی خیلی کمرنگ وصل شده به زبون کوچیکم بعضی وقت ...

حالا شما پیش ی دکتر متخصص برو ضرر نمیکنی

اگه جای عمل داشته باشه خودش میگه

برو دکتر عمل کن،برادرزادم همینجوری بود عملش کردن

به زبون کوچیکش چیزی وصل بود؟

حالا شما پیش ی دکتر متخصص برو ضرر نمیکنی اگه جای عمل داشته باشه خودش میگه

من متخصص قلب ریه عمومی اینارو هرکدوم چندبار رفتم فقط گفتن بهش فکر نکن مسخرها حتی دکتر قلب عصبی شد گفت میخوای بالون بزارم برات   دیگه شانسی رفتم دکتر عمومی گفت بخاطر زبون کوچیکته

نمیدونم من ۴ ۵ سالم بود حتما یه متخصص حلق و بینی برین 

باشه عزیزم مرسی  

منم یچی شبیه پلیپ دارم ولی دکتر نمیرم ایتَسَم  ببخشیدا شبیه کیسه حبابکیه تو بینیمه

نه من زبون کوچیکمه اگه پلیپ باشه راحتتت برمیدارن نترس عزیزم تنگی نفس خیلییی بدتره من هر ثانیه دارم زجر میکشم

2706