2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه عزیزم..😍😍😍میشه برا من و همه اونا که منتظر بچه ان دعا کنی🙏

ان شااله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه به خدا هر لحظه بارداریم به فکر شماها بودم چون خواهر خودمم ده ساله منتظره با تمام وجودم درکتون میکنم

دخترم تمام زندگی من
2728

نه بابا شیر خشک نمیخواد بگیری

زنگ بزن از بیمارستانت بپرس چیا باید ببری ، شاید خودشون همه چی بدن،در اون صورت فقط یدست لباس برا نینی، لباس بیرون برا خودت، لباس زیر و پوشک برا خودت

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

همه چی خودشون میدن لباس بچه و پتو و پوشک رو میدن

خواهرم ساک برد همونجورم برگردوند منم ۳۳ هفته ام ولی هنوز بهش فک نمیکنم اخه از زایمان میترسم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
نه بابا شیر خشک نمیخواد بگیری زنگ بزن از بیمارستانت بپرس چیا باید ببری ، شاید خودشون همه چی بدن،در ...

آخه میگن بچه اگه شیر خودتو نگیره باید شیرخشک بهش بدی؟

یعنی خود بیمارستان میده بیمارستانم خصوصیه

دخترم تمام زندگی من

بیمارستان معمولا خودشون همه چی میدن فقط برای روز مرخص شدن احتیاج به وسایل داری ولی شیرخشک قطعا لازمت نمیشه تو بیمارستان چون اجازه نمیدن بدی به بچه اونجا باید سعی کنی شیرخودتو بدی

آخه میگن بچه اگه شیر خودتو نگیره باید شیرخشک بهش بدی؟ یعنی خود بیمارستان میده بیمارستانم خصوصیه

شیر خشک اگه لازم بشه دکتر میگه چه مارکی بگیری، همون موقع شوهرت میره از داروخونه میگیره دیگه

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
ان شااله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه به خدا هر لحظه بارداریم به فکر شماها بودم چون خواهر خودمم ده ...

مرررررسی عزیزم..به دعاهاتون محتاجم 😘 خدا بهت سلامتی بده

همه چی خودشون میدن لباس بچه و پتو و پوشک رو میدن خواهرم ساک برد همونجورم برگردوند منم ۳۳ هفته ام ول ...

من تازه میرم تو 30 هفته شنیدم از 30 هفته باید اماده باشه ولی من هنوز سیسمونیمم آماده نیست. گفتم ببینم چیا لازمه اگه ندارم برم بخرم

دخترم تمام زندگی من
ده هفتت مونده زوده بهش فکر نکن , ولی خب لباس برا خودت ,لباس زیر,پوشک بلند,لباس سایز0نی نی,دورپیچ,قند ...

خودم که هیچی لباس زیر ندارم کلا فکر کنم یه دورم باید برم خرید واسه خودم. نمیدونی اصلا توانه بیرون رفتن ندارم میترسم ماه اخر دیگه اصلا نتونم برم

دخترم تمام زندگی من

منم بیمارستانم خصوصیه ولی باز این ها رو برداشتم.یه دست ۱۹ تیکه نوزادی و یه سرهمی،شیشه شیر،پوشک برای بچه و خودم،خشک کن،دور پیچ،قنداق فرنگی،تشکچه،دستمال مرطوب،لوازم آرایش،شناسنامه و دفترچه بیمه و سونوگرافی ها و آزمایش هام.کریر هم میبرم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706