1345
1341

مبارکه عزیزم..😍😍😍میشه برا من و همه اونا که منتظر بچه ان دعا کنی🙏

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این امضا قبلیم بود:برام دعا کنید خدا بهم بچه بده😥🙏امضا الانم اینه:دعا کنید خدا بچمو سالم بزاره بغلم 🙏🤗
مبارکه عزیزم..😍😍😍میشه برا من و همه اونا که منتظر بچه ان دعا کنی🙏

ان شااله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه به خدا هر لحظه بارداریم به فکر شماها بودم چون خواهر خودمم ده ساله منتظره با تمام وجودم درکتون میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

نه بابا شیر خشک نمیخواد بگیری

زنگ بزن از بیمارستانت بپرس چیا باید ببری ، شاید خودشون همه چی بدن،در اون صورت فقط یدست لباس برا نینی، لباس بیرون برا خودت، لباس زیر و پوشک برا خودت

میشه لطفا برا سلامتی نی نی تو راهیم یه صلوات بفرستی؟🌹
1350
نه بابا شیر خشک نمیخواد بگیری زنگ بزن از بیمارستانت بپرس چیا باید ببری ، شاید خودشون همه چی بدن،در ...

آخه میگن بچه اگه شیر خودتو نگیره باید شیرخشک بهش بدی؟

یعنی خود بیمارستان میده بیمارستانم خصوصیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیمارستان معمولا خودشون همه چی میدن فقط برای روز مرخص شدن احتیاج به وسایل داری ولی شیرخشک قطعا لازمت نمیشه تو بیمارستان چون اجازه نمیدن بدی به بچه اونجا باید سعی کنی شیرخودتو بدی

آخه میگن بچه اگه شیر خودتو نگیره باید شیرخشک بهش بدی؟ یعنی خود بیمارستان میده بیمارستانم خصوصیه

شیر خشک اگه لازم بشه دکتر میگه چه مارکی بگیری، همون موقع شوهرت میره از داروخونه میگیره دیگه

میشه لطفا برا سلامتی نی نی تو راهیم یه صلوات بفرستی؟🌹
ان شااله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه به خدا هر لحظه بارداریم به فکر شماها بودم چون خواهر خودمم ده ...

مرررررسی عزیزم..به دعاهاتون محتاجم 😘 خدا بهت سلامتی بده

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این امضا قبلیم بود:برام دعا کنید خدا بهم بچه بده😥🙏امضا الانم اینه:دعا کنید خدا بچمو سالم بزاره بغلم 🙏🤗
همه چی خودشون میدن لباس بچه و پتو و پوشک رو میدن خواهرم ساک برد همونجورم برگردوند منم ۳۳ هفته ام ول ...

من تازه میرم تو 30 هفته شنیدم از 30 هفته باید اماده باشه ولی من هنوز سیسمونیمم آماده نیست. گفتم ببینم چیا لازمه اگه ندارم برم بخرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ده هفتت مونده زوده بهش فکر نکن , ولی خب لباس برا خودت ,لباس زیر,پوشک بلند,لباس سایز0نی نی,دورپیچ,قنداق,پوشک ,مبارک باشهههههه😍😍😍😍

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندوق من داره میاد🙌🙌
ده هفتت مونده زوده بهش فکر نکن , ولی خب لباس برا خودت ,لباس زیر,پوشک بلند,لباس سایز0نی نی,دورپیچ,قند ...

خودم که هیچی لباس زیر ندارم کلا فکر کنم یه دورم باید برم خرید واسه خودم. نمیدونی اصلا توانه بیرون رفتن ندارم میترسم ماه اخر دیگه اصلا نتونم برم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم بیمارستانم خصوصیه ولی باز این ها رو برداشتم.یه دست ۱۹ تیکه نوزادی و یه سرهمی،شیشه شیر،پوشک برای بچه و خودم،خشک کن،دور پیچ،قنداق فرنگی،تشکچه،دستمال مرطوب،لوازم آرایش،شناسنامه و دفترچه بیمه و سونوگرافی ها و آزمایش هام.کریر هم میبرم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
1226
منم بیمارستانم خصوصیه ولی این ها رو برداشتم.یه دست ۱۹ تیکه نوزادی و یه سرهمی،شیشه شیر،پوشک برای بچه ...

اوووه چه خبره اینا که تو ساک جا نمیشه اخه. چمدون برداشتی؟ دور پیچ و خشک کن چیه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم.بیمارستانی که میری حتمایسری چیزابهت میدن, بپرس ازشون. اگه زایمانت طبیعی باشه که توازایشگاه یسری خوراکی میخوای, سعی کن اناناس بخوری ابشویاخودش, طبیعی باشه فقط وخودتون اماده کنین, رطبم ببر, یه سوپی چیزی که سبک باشه وسریع ازروده هات تخلیه شه, گوشی اگه میزارن, یچیزی که بتونی سوره ای آهنگی چیزی گوش کنی. من اتاقم تلویزیون داشت ولی استفاده نکردم, میتونی فلش وایناببری. کیسه اب گرم وچیزایی برای کاهش درد... 

بعدزایمان هم میای تو بخش, من لباس تن بچم کردن باپتودورپیچ, اگه نمیکنه بیمارستانت ببر, دودست لباس برابچه, پتودورپیچ نازک, دستمال کاغذی, ابمیوه طبیعی ترجیحا اناناس, چون خیلی برای زایمان وزخم خوبه, حوله اگه اتاقت حموم داره, البته من خونه اومدم حموم کردم. روسری نخی خنک وسبک, پوشک برای بچه, نواربهداشتی سایز خیلی بزرگ برای خودت, شورت, همینابه ذهنم میرسه, ماکلی چیز بردیم همش. بی استفاده بود, هرچی خواستی میگی شوهرت بیاره

1364