2733
2739
عنوان

سلام کسی از جوجه مرغ چیزی میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 10584 بازدید | 20 پست

جوجه هام جوجه محلی ان اوناییکه سفیدن ناخوناشون لاک قرمز زدم انقد باحال شدن ولی از بس تو باغچه راه میرن دو روز نشده لاکشون پاک میشه 🤣🤣🤣🤣

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی یعنی خوب میشن زنگ زدم خالم اون تو روستاس هم  جوجه مرغ داره هم غاز هم بوقلمون میگه سیر زنده ...

والا روش سنتی رو نمیدونم. ولی سیر ضد باکتری هست، بعید نیست اینجوری باشه. اما دامپزشک ازمایشگاه ما تا جوجه ها حالشون بد میشد، میگفت به این بدبخت ها فقط برنج ندید، از این پلت ها بدید، ویتامین و مواد مغذی داره زنده میمونن. جوجه یکی از همکارامون تعادلش بهم خورده بود، دکتر گفت سریع این کارو کنه، مال کمبود مواد غذاییه، جوجش خوب شد.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2731
غذای گاو خیلی شوره برای اون مردن😨😨 بقیه اشون هنوز زنده ان

سام ابجی  سر تجربه چندین سال جوجه کشی از خروس و مرغ لاری که خیلی حساسن میگم بتون  این کارتون یعنی قشنگ سم ا دست خودتون  دادین به جوجها خوب بقیه زنده موندن  مثل اینه قرمه سبزی بدید نوزاد بخوره با سالاد و نوشابه میشه؟

شما برید میان دان از دانه فروشیا بگیرید بگید میان دان میخام  اوردید برا هر وعده اب بریزید توش مثل خمیر بشه بزار جلوشون بخورن اگه زیر یک ماهن یه لامپ صد وات بزار براشون بالا سرشون بجای گرما مادر ا لامپ مادر مادون قرمز بگیرید از دامپزشکی ها از مادرشون بهتر عمل میکنه و خاصیتم داره

غذای گاو اخه؟😑برنج پخته بریز عاشق اینن که ته پوست هندونه رو نوک بزنن بخورن.سبوس هم میخورن.ی گم بزرگ ...

سلام ابجی من رستوران داریم مال برادرمه کوبیده هم میدم به جوجهای دو ماهه ام دوماه ازاده